Koch Media ogłasza Prime Matter, swoją nową wytwórnię dystrybucyjną

Koch Media zaprezentowane podczas wydarzenia cyfrowego Letnia gra festiwalowa Przed tym E3 2021 Nowa wytwórnia zajmująca się dystrybucją gier wideo, Premier. dedykowany do wsparcia Edycja i publikowanie gier wideo z całego świataSpółka zależna Embracer Group ogłosiła tę pieczęć doskonały.

W oświadczeniu wydanym mediom Koch Media wyjaśnił, że Prime Matter narodził się w odpowiedzi na ciągły wzrost, jakiego firma doświadczyła w ostatnim czasie. Dzięki tej inicjatywie rozszerzyli zakres chronionych studiów i uwolnionych gier wideo, od dużych koncertów po małe projekty, docierając w ten sposób do nowej, niepokonanej publiczności. Uczestniczyć w Warhorse Studios za Gwiezdna Bryzaktórzy w nich pracują Dzień wypłaty 3.


Prime Matter z siedzibą w Monachium w Niemczech składa się z ekspertów branżowych, którzy z pasją wprowadzają świeżość do branży; Stąd ogromna różnorodność rodzajów i pochodzenia gier wideo, które zostały ogłoszone z okazji tych narodzin.

Payday 3, Crossfire: Legion, The Last Oricru i wiele innych

Mario Gerhold będzie odpowiedzialny za kierowanie Prime Matter Group i kierowanie twórczą wizją, ekspresją i kreatywnością, które będą próbowali rozpowszechniać w powiązanych badaniach. „Prime Matter to nowy dom dla gier doskonały, który łączy obecnych i przyszłych partnerów całą wiedzę i doświadczenie Koch Media Group, a także świeży i dynamiczny zespół oddany maksymalizacji jej prawdziwego potencjału” – powiedział Klemens Kundratitz, dyrektor generalny Koch Media. zabawa. Prime Matter będzie nieustannie dążyć do innowacji i inspirowania graczy we wszystkich swoich działaniach, zachowując podstawowe wartości tego, co czyni naszą branżę tak wyjątkową: jest z natury zabawna.

Gry ogłoszone podczas pokazu to: Pay Day 3 (Starbreeze Studios); Crossfire: Legion (Smilegate); Nowe blizny mieszkaniowe nad ostateczną formą kryptonimu; Gonggraf Gore Dolmen. ostatnia orecro; koniec echa; Cheer Upset i Kingdom Come Deliverance na Nintendo Switch.

źródło | informacja prasowa

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *