Kompilacja najzabawniejszych glitchy dla Pokémon Scarlet i Purple

Po jego wydaniu i ostatnie wiadomościTeraz otrzymujemy zabawne wieści dotyczące długo oczekiwanej gry Nintendo Switch Pokémon szkarłatny i fioletowy. Z tej okazji podajemy informacje o usterkach, które można znaleźć w tych adresach.

Mówiliśmy już o różnych usterkach i błędach, takich jak Ten, który sprawia, że ​​Mansia rzuca się z urwiska Również Ten, który „scala” i sprowadza się do stojącego nad nim treneraale to, co ci dzisiaj przynosimy, idzie trochę dalej, Nintendo.

I to właśnie zrobił użytkownik Reddita u/TFritzelagram Kompilacja z najzabawniejszymi usterkamiZ czym Was zostawiamy:

Niektóre usterki w kolorze szkarłatnym/fioletowym usunąć Pokemony

co myślisz? Czy spotkały Cię podobne przypadki?

Nie zapomnij, że został opublikowany niedawno Zwiastun gry końcowej pokazał Dwa nowe pokemony. Poza tym potwierdzili Pierwsze wydarzenia Tera-Raid, kompatybilność z Pokémon Home i aktualizacja premierya także szczegóły prezentów do zdobycia Zapisywanie danych Z Pokémon Sword lub Shield lub Pokémon Legends: Arceus, Brilliant Diamond, Glittering Pearl lub Let’s Go.

Pamiętaj, że gry Pokémon Scarlet i Purple odpowiadają dziewiątej generacji, która jest już w fazie rozwoju, a Hiszpania jest regionem, z którego czerpałem inspirację. Masz naszą pełną relację z premiery tutaj.

Przez.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.