La Nacion / Alto Paraná zaprezentowało centrum sportowe z 4800 milionami guarani

na wschód od miasta. Agencja Regionalna.

Jako przestrzeń do promocji sportu i kultury, gubernator Roberto Gonzalez Viscon opisał centrum sportowe wybudowane na posesji rządu Alto Paraná, zawierające przestrzenie dla różnych dyscyplin, a także dostępne dla wydarzeń kulturalnych, społecznych i edukacyjnych. . Inwestycja wyniosła 4878 mln euro od rządu.

„Przyszliśmy, aby przybliżyć społeczności to centrum sportowe. Gorąco zachęcam federacje i administratorów placówek oświatowych do kontaktu. Ta przestrzeń jest wasza, chcemy promować sport i kulturę.” Podobnie powiedział, rządowa przestrzeń sportowa, trawa boisko, sztuczne boisko, a także zadaszone boisko do narciarstwa i innych sportów.

Główne wejście znajduje się na ulicy Męczenników Policji w Korogwati. Firma posiada biura dla różnych federacji sportowych, duży parking, szatnie, toalety i tor do uprawiania różnych sportów.

Obiekt zawiera również platformę na imprezy, strefę stołówki, dostęp dla osób niepełnosprawnych, wyjścia awaryjne oraz własną sieć wodociągową. Może pomieścić 2500 osób.

W sierpniu przyszłego roku Gonzalez Fisken ogłosił również otwarcie tego, co nazwał „największym centrum kulturalnym w głębi republiki”, które pomieści 600 miejsc. „Damy Kuratorowi Oświaty i Ministrowi Oświaty wspólne działanie i otwarcie na wszystkich, zwłaszcza na edukację i kulturę” – powiedział. Gubernator podkreślił, że chce, aby „Alto Parana było znane jako miejsce do obstawiania kultury i sportu”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.