Lance Armstrong uderza Richarda Karapaza o jego przyszły podpis na WorldTour | Inne sporty | Sporty

Reklamowane Możliwy podpis Richarda Carapaza z amerykańską drużyną EF Education-EasyPost Rok 2023 wywołał różne reakcje w świecie kolarstwa, z różnych punktów widzenia, ale przede wszystkim się wyróżnia Recenzja Lance’a Armstronga dla ruchu ekwadorskiego.

The lokomotywa Umowa z Ineos Grenadiers zostaje zawarta w grudniu A wszystko wskazuje na to, że nie odnowi się z Brytyjczykami, a także, że nie przyjmie oferty od zespołu Movistar na Zdecyduj się na EFgdzie Będzie liderem szeregów startujących w Grand Tourach.

The Oficjalne ogłoszenie transferu spodziewane jest 1 sierpnia Gdy otworzy się okno transferu WorldTour, ale Armstrong już popełnił „błąd” W którym upadnie narodowy rowerzysta.

W zeszłym tygodniu ogłoszono, jaki będzie podpis mistrza olimpijskiego A Posunięcie skrytykowane przez Armstronga, siedmiokrotnego zwycięzcę Tour de France, Ale później został pozbawiony swoich tytułów z powodu skandalu dopingowego.

„Ogromny błąd Richarda Karabaza. Powinieneś biegać, a nie chodzić, na odwrót”Amerykańska odpowiedź na publikację portalu philonewsśrodek, który zapoczątkował decyzję Ekwadoru na następny sezon.

Sześć tygodni po podpisaniu urlopu, Przyszłość Karabazu jest wciąż niepewnaAle oczywiście mistrz olimpijski Dążenie do bycia liderem W wydarzeniach takich jak Tour de France i Giro d’Italia coś Ineos nie gwarantuje Mając w swoich szeregach wielu wodzów, Co zmusiłoby Ekwadorczyków do udziału w kapitanach.

karabaz Przygotowania w Ekwadorze do drugiej części sezonuktóry planuje wystartować w Tour of Poland, przed przyjazdem do Powrót do Hiszpanii, w sierpniu. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.