Łaska na Tolash 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

Polska – Grace Ann Toles, lat 84, dawniej Polska, na północ od Olmstead, zmarła we wtorek rano 30 marca 2021 r. W gospodzie w Poland Wave (Jednostka Utrzymania Pamięci).

Grace urodziła się 26 lipca 1936 roku we wschodnim Liverpoolu, jako córka zmarłego Johna Arthura i Mary Alice Duffy Rumperger.

Ukończył Wellsville High School w 1954 roku i przeniósł się do obszaru Cleveland.

Grace rozpoczęła swoją karierę jako nauczycielka tańca, ucząc tańca współczesnego. Jako samouk uczestniczyła w warsztatach projektowania i emocjonalnej integracji motorycznej z muzyką. Była bardzo zainteresowana pomocą dzieciom z autyzmem i trudnościami w uczeniu się. Uważał, że sukces wczesnej edukacji zaczął się w przedszkolu, co zachęciło go do „uczenia się z uśmiechem” Grace Middlesburg Retired from Preschool and Lakeshore Day Camp. Uwielbiała chodzić do teatru z mężem i przyjaciółmi.

Opuszcza swojego męża, Donalda George’a Tolesa, który poślubił go 25 października 1958 roku; Dwie córki, Denise (George) Portman’s Stadler, Chelsea’s Tina (Phil) Phillips, Mitch; Pięć wnuków: Ben, Hope, Rachel, Emily i Audrey; I troje wnuków: Sophia, Jayce i Lincoln. Grace zostawia również swojego brata Johna Arthura (Suzanne) z New Jersey Rumbler Jr ..

Oprócz rodziców Grace miała przed śmiercią siostrę Marilyn Coulette.

Ta ostatnia będzie celebracją zaplanowanego życia. Rodzina składa hołd dla organizacji Alzheimer’s Network, 4214 Market St., Portman, OH44512.

Przyjaciele i rodzina mogą zobaczyć te kondolencje i złożyć kondolencje na stronie www.lanefuneralhomes.com.

(Uwaga specjalna)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *