Lekkoatletyka: Polski sportowiec Andrzejic z powodzeniem zoperował dziecko, które ubiegało się o jego srebro olimpijskie.

LA Polska rzucająca oszczepem Maria AndrejsikSprzedał na aukcji swój srebrny medal Dlatego wygrał Igrzyska Olimpijskie w Tokio Milos, dziecko z twojego kraju, może przejść operację poważnej choroby serca W Szpitalu Uniwersyteckim w Teksasie w Barcelonie.

4 października Dr Raul Abella, kierownik oddziału chorób wrodzonych serca w Texas Hospital, z powodzeniem zoperował Milos.Według szpitala w Barcelonie 8-miesięczny maluch został już wypisany z Polski i wrócił do domu.

ten Matka Milosa, Mnika, wyjaśniła, że ​​jej syn został zdiagnozowany w wieku czterech tygodni A jego rodzina będzie bardzo wdzięczna za pomoc polskiemu sportowcowi, ponieważ pieniądze zebrane z licytacji medalu olimpijskiego i innych wkładów osób z jego kraju pozwoliły mu opłacić operację chłopca w Barcelonie.

Aukcję wygrała Żabka Polska, jedna z najważniejszych sieci supermarketów w Polsce, licząca ponad 7000 sklepów, oraz fundusz inwestycyjny CVC Capital Partners. Wygrał aukcję z kwotą 125 000 $ i tego samego dnia postanowił zwrócić medal Pitcherowi., Ocalony od raka – diagnoza SEO w 2017 roku

ten Dziecko cierpiało na wrodzoną wadę serca, która powodowała problemy z sercem i płucami Aby to skorygować, poszerzono drenaż lewej żyły płucnej i wykonano technikę chirurgiczną zwaną „bezszwową”, unikając szwów bezpośrednio w żyłach. Dr. Abella wyjaśniła w ten sposób, że „plecy nie mogą się zwężać, a odpływ jest definitywnie zamocowany”.

ten Lekarze leczący Milos w Polsce mają teraz wsparcie grup Texas Cardiology i Pediatric. Aby monitorować stan zdrowia dziecka, wskazują na te same dowody.

Milos będzie musiał wrócić do Barcelony za sześć miesięcy lub rok, aby ocenić swoją ewolucjęAle dzięki hojności sportowca Marii Andrejic i innych darczyńców w swoim kraju jest w stanie prowadzić zupełnie normalne życie. Rodzina chłopca spędziła półtora miesiąca w Barcelonie, podczas gdy Milos wyzdrowiał po interwencji chirurgicznej.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *