Linie lotnicze stawiają na Minorkę po złożeniu zamówienia na wyspę

Podróż na wyspę tego lata będzie łatwiejsza niż na rynek krajowy. Potwierdziło to FFTM podczas spotkań z przedstawicielami różnych linii lotniczych FITUR.

Na Półwyspie Iberyjskim Minorka jest niewątpliwie jednym z głównych kierunków krajowego boomu turystycznego tego lata, biorąc pod uwagę duży popyt na to miejsce. Juan Carlos Molina, przedstawiciel regionalny firmy, i Guillermo Gonzalez, dyrektor sprzedaży w Hiszpanii, ogłosili wprowadzenie Silne zaangażowanie grupy za pośrednictwem Iberia Express na wyspie od czerwca, Z maksymalnie 28 częstotliwościami tygodniowo z Madrytu w lipcu i sierpniu.

Przedstawiciele Iberii proponują wzmocnienie dróg z Madrytu, tym bardziej, że kontakt z Minorką w tym roku jest dla firmy rekordowy.

Z Air Nostrum, dyrektor handlowy, Juan Corral oraz dyrektor ds. Komunikacji, marketingu i relacji korporacyjnych, Antonio De Nu, wyjaśnił, że firma Oczekuje, że w okresie od czerwca do września odzyska 70% operacji, które zaprogramowała w Al Jazeerze w 2019 rokuChociaż ma nadzieję, że przedłuży sezon do jesieni.

Sześć linii lotniczych na rynek krajowy

W sumie sześć linii lotniczych tego lata.Vueling, Ryanair, Volotea, Iberia Express, Iberia i Air Europa– Zaoferuje Bezpośrednie loty do 22 hiszpańskich miast.

Madryt, Barcelona, ​​Palma de Mallorca i Bilbao Większość programu koncentruje się jednak na mniejszych miastach, które nigdy nie miały bezpośrednich lotów na wyspę, takich jak A Coruña lub Santiago de CompostelaTego lata z bezpośrednim lotem z Volotii, otwierając tym samym wyspę na nowe rynki pochodzenia turystycznego.

Jeśli chodzi o trasę morską, Minorka jest połączona z portami Alcadia, Palma (Majorka), Barcelona i Walencja za pośrednictwem firm Trasmediterránea i Baleària. Ten ostatni, biorąc pod uwagę optymistyczne perspektywy kampanii, od czerwca wzmocni swoje powiązania z Palmą i Barceloną, czy to tradycyjnym promem, czy Fastferry.

Ponadto w tym roku zachowana została międzynarodowa trasa pasażerska z południem Francji, a konkretnie z portem Tulon, którym obsługuje Zwroty z Korsyki.

Rynek miedzynarodowy

Jeśli chodzi o połączenie, w Fiturze dobre wieści nadeszły również z ręki niemieckiej firmy Eurowings, która od 4 lipca do końca października zaprezentuje dwa Cotygodniowe loty z Kolonii.

Rynki brytyjski, francuski i niemiecki podtrzymują zamiary wyjazdu na Minorkę, a duże zainteresowanie ze strony rynku włoskiego podróżami na wyspę stwierdzono w czerwcu i lipcu, zgodnie z najnowszymi danymi z raportu Mabrian Technologies.

Platforma to znalazła Inspirujący popyt na Minorkę jest nadal bardzo wysoki, w porównaniu z 2019 r, Wskazując na bardziej elastyczne przywrócenie miejsca docelowego. Ponadto potwierdza, że ​​wskaźnik satysfakcji z fabryk hotelowych i postrzeganie destynacji pod względem bezpieczeństwa znacznie wzrosły w porównaniu z ubiegłym rokiem, omijając bezpośrednich konkurentów (por. Sezon MINORCA zaczyna się od 72 hoteli otwartych w maju).

Chociaż pojemność powietrza jest nadal niższa niż przed pandemią, główne rynki źródłowe nadal produkują Silne zaangażowanie na Minorce tego lataZ Wielkiej Brytanii: 5 linii lotniczych obsługujących połączenia na Minorkę z 8 miast; W Niemczech 4 firmy obsługują 6 różnych portów lotniczych; 5 firm i 7 miast połączonych w przypadku Francji i 7 linii lotniczych z wieloma lotniskami we Włoszech.

Fundació Foment del Turisme de Menorca (FFTM) spotkał się również w Vitor z różnymi biurami podróży i przedstawicielami hiszpańskich biur turystycznych w Wielka Brytania, Paryż, Zurych; Polska, Berlin i Frankfurt W celu realizacji korzystnych umów o współpracy, aby sprzedawać Minorkę na już tradycyjnych rynkach, a jednocześnie odkrywać możliwości turystów z innych rynków, takich jak Niemcy, Szwajcaria czy Polska.

Udostępnij „Co czujemy”

W ramach kampanii „Bezpieczne miejsce na Minorkę, co kochamy czuć” Fundacja zwróciła się do linii lotniczych i firm morskich współpracujących z wyspą o współpracę, aby Minorka pozostała bezpiecznym celem podróży.

Celem jest uświadomienie odwiedzającemu, jak ważne jest przestrzeganie protokołów bezpieczeństwa i podjęcie wszelkich niezbędnych środków ostrożności w celu utrzymania niskiego wskaźnika zakażeń Covid-19.

Vueling była pierwszą firmą, która przyłączyła się do tej inicjatywy.

Podczas niedawnego spotkania przewodniczącego Rady Wyspy i prezesa linii lotniczej Marco Sansavini ustalono, że podczas wszystkich lotów obsługiwanych przez spółkę z Minorką będzie informowany za pośrednictwem systemu nagłośnieniowego samolotu o istnieniu z Witryna informacyjna na temat protokołów zdrowotnych FFTM. Dodatkowo podróżni zostaną zaproszeni do pobrania pliku Aplikacja radaru Covid Aby pomóc kontrolować covid na Minorce. FFTM będzie wspierać tę inicjatywę, wynajmując powierzchnię reklamową na lotnisku na Minorce, odwołując się do współpracy podróżnych w celu uczynienia wyspy bezpieczniejszym celem podróży, pobierając wspomnianą aplikację.

Minorka miała rację

Prezydent Consell i minister turystyki Susanna Mora w Vitor broniła mocnych stron Minorki jako destynacji turystycznej, w której bezpieczeństwo wiąże się z równowagą między rozwojem gospodarczym a poszanowaniem środowiska naturalnego, pamiętając, że wyspa jest UNESCO ogłosiło rezerwat biosfery od 1993 roku, chroniąc 66% swojej ziemiOprócz ważnego dziedzictwa historycznego i kulturowego.

W czasie, gdy koncepcja zrównoważonego rozwoju stała się popularna, prezes Consell Insular zauważył, że Minorka od wielu lat pracuje ze społecznością na drodze do zrównoważonego rozwoju.

Ta praca ostatnich lat ułatwiła Minorce powstrzymanie epidemii nawet w najgorszych momentach, bez załamania się systemu opieki zdrowotnej. Dobre dane epidemiologiczne pozwalają przedstawić się jako „Jedno z najbezpieczniejszych miejsc w Europie”.

Minorka ma największy rezerwat morski na Morzu Śródziemnym i jedną z najlepiej zachowanych linii brzegowych. Jego dziedzictwo kulturowe jest wyjątkowe, z ponad 1500 miejscami uznanymi za obiekty o znaczeniu kulturowym, z naciskiem na ich nominowanie. Kultura talitów na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2022 roku. Ponadto w 2019 roku jako pierwsza wyspa śródziemnomorska została uznana za rezerwat światła gwiazd i cel podróży ze względu na doskonałe warunki do obserwacji nocnego nieba, aw przyszłym roku będzie miała tytuł europejskiej strefy gastronomicznej.

Minorka ma obecnie w toku dwie kampanie, jedną o autentyczności wyspy i chęci jej mieszkańców do dzielenia się „tym, co czują” z odwiedzającymi, a drugą o byciu chronionym celem Starlight i biznesem firm pracujących nad tym produktem.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *