Lyon i polskie miasto Noviny zacieśniają więzi z kulturą

Wizyta polskiej delegacji w Lyonie.

Do stolicy przybyła delegacja z kraju europejskiego, aby poznać kulturę, tradycje i sposób funkcjonowania sportu w Lyonnaise.

Konsultant sportowy, Vicente Canoria, przyjął tego popołudnia na konsystorzu San Marcelo do
Sebastian Nowacciewicz, burmistrz polskiego miasta Novinjkto był z nim?
Kornelia Bem, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji i Szkoleń w Nowinach; i przez
Thomasa Wellman, szefowa piłki nożnej w tym samym mieście. Polska delegacja została zaproszona do Lyonu przez Football Club Cultural y Deportiva Leonesa.

Witając delegację polską,
Kanuria podkreśliła współpracę międzynarodową i twinning, aby podstawowe wartości sportu stały się rzeczywistością, takich jak poświęcenie, doskonalenie zawodowe, siła woli, duma i wzajemna współpraca. Zapowiedział także poparcie rady miasta dla strategii kulturalnej, która ma rozszerzyć sposób pracy i zrozumienia świata sportu na Europę.

dla tej części,
Burmistrz Moeny był zadowolony ze swojej wizyty w Lyonie Podziwiał miejską infrastrukturę sportową i zapowiedział
Wzrost współpracy sportowej i społecznej z kulturą.

Wizyta jest częścią programu realizowanego przez polskie władze w ten weekend w Lyonie na zaproszenie Cultural y Deportiva Leonesa. Cel jest zgodny z opisem
Dyrektor generalny Lyonnais Philippe Lamazaris, jest kontynuowanie pracy nad sojuszem między dwoma podmiotami, oglądanie treningów i oglądanie na żywo pracy klubu. Llamazares pojechał w sierpniu do Polski, aby wyjaśnić w kilku miastach, jak działa Klub Leone.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *