¿Mass Effect: Legendary Edition na Xbox Game Pass? Sklep Microsoft Logger

Mass Effect: Legendarna Edycja Wyróżniony logo Xbox Game Pass na oficjalnym portalu Xbox w Polsce, opracowany przez brokera XGP (poprzez VGC). Uznana kolekcja sagi BioWare i Electronic Arts budzi niepokój w związku z ewentualnym pojawieniem się przeprojektowanej trylogii w usłudze subskrypcji Microsoftu. Natychmiast, Żadna ze stron oficjalnie nie ujawniła ani nie zaprzeczyła informacji, więc jest to teraz tylko wskazówka lub podejrzenie.

Mass Effect: Legendary Edition skierowana do EA Play; EA nie skomentował

Ale podejrzenie oficjalnego portalu. Poprzednicy wskazują, że jest to mimowolny wyciek tego, co może się wydarzyć w ciągu kilku najbliższych dat. Jeśli tak, to wydaje się, że Mass Effect: Legendary Edition jest jednym z planów EA, aby trafić do EA Play, biblioteki gier wideo firmy północnoamerykańskiej z subskrypcją na konsole i komputery PC; Dostępne bez dodatkowych kosztów w trybie Xbox Game Pass Ultimate.

Historia mówi sama za siebie: zdecydowana większość wydań Electronic Arts w miarę upływu miesięcy ukazuje się w EA Play. Stąd też na Xbox Game Pass Ultimate.


Mass Effect: Legendary Edition została wydana w maju 2021 roku i stała się jedną z najpopularniejszych kolekcji w ostatnim czasie; Nie tylko ze względu na powrót jednej z najważniejszych licencji ostatniej dekady w branży gier wideo, ale także z powodu transakcji, która została dokonana na rzecz trzech tworzących grupę biznesów.

Xbox Game Pass wzmocniony w listopadzie i grudniu

W międzyczasie Xbox Game Pass wciąż się rozwija i podnosi wartość usługi. Oba zależą od sum Strona trzecia A także poprzez publikowanie tytułów na wyłączność (Xbox Game Studios, Bethesda Game Studios i Temporary Exclusives) od dnia ich wydania. Aby to podkreślić, została ona połączona w listopadzie bez dodatkowych kosztów rejestracji Weź dwa (EA), Forza Horizon 5 i tryb wieloosobowy Halo Infinite (w modelu biznesowym Darmowe gry). 8 grudnia wszyscy użytkownicy Xbox Series, Xbox One i Windows 10 będą mogli cieszyć się kampanią Halo Infinite.

Mass Effect: Legendary Edition jest dostępny na Xbox One, PS4, PS5, Xbox Series i PC.

źródło | XGP; przez VGC

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *