Mayan Oliver wystąpił w pięciokrotnym finale Pucharu Świata – El Sol de Toluca

Pięciolatka z Meksyku, Mayan Oliver, zajęła czwarte miejsce podczas finału Pucharu Świata na Węgrzech, co daje jej możliwość zakwalifikowania się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2020 roku.

Mariana Arsio z Jalisco uplasowała się na 14. miejscu, Tamara Vega z Chihuahua uplasowała się na 30., wygrywając konkurs angielski, Kate Francis, Niemka Anika Chelio na drugim, a Węgierka Michelle Julias na trzecim.

Mayan Oliver pomagał swojemu obozowi w Polsce przed zawodami, doskonaląc swoją pracę w szermierce, ze swojej strony Tamara i Mariana robili to samo, ale na terenie kraju.

„Jedyną osobą, która może walczyć z Majami jest Tamara, ale jej wynik nie był taki, jakiego oczekiwano w ostatnich zawodach, więc Meksykanka ma największe szanse na zajęcie kolejnego miejsca w igrzyskach olimpijskich” – powiedział Jose Aurelio Guaira. . , Prezydent Stowarzyszenia Pięcioboju Współczesnego w Meksyku.

Majowie zgromadzili łącznie 1375 punktów, co jest wynikiem bardzo zbliżonym do pierwszej trójki, ponieważ Michelle Julias ukończyła 1376, Anika Schleo ukończyła 1378, a Kate Francis zgromadziła 1384.

W międzyczasie Mariana Arcio otrzymała 1343 jednostki, podczas gdy Tamara Vega napotkała więcej trudności, zamykając swoje starcie z 1290.

Jednym z innych Meksykanów, którzy pracowali w Europie, był Manuel Padilla, drugi Meksykanin z dobrymi oczekiwaniami, ze swojej strony Emiliano Hernandez i Miran Oliver byli tam przez jakiś czas, ale wrócili, ponieważ nie mieli już możliwości zakwalifikowania się do turnieju olimpijskiego .

„W przypadku Maja osiągnął bardzo dobre wyniki na poziomie międzynarodowym w kategorii juniorów, więc gwarantujemy jego udział w nadchodzących imprezach z reprezentacją narodową, a szczegóły dopracowywane są na Igrzyska Narodowe Konadi, które wspólnie z Alexisem Vázquezem medale są gwarantowane ”- podsumował lider sportowy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *