Mayan Oliver wystąpił w pięciokrotnym finale Pucharu Świata – El Sol de Toluca

Pięciolatka z Meksyku, Mayan Oliver, zajęła czwarte miejsce podczas finału Pucharu Świata na Węgrzech, co daje jej możliwość zakwalifikowania się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2020 roku.

Mariana Arsio z Jalisco uplasowała się na 14. miejscu, Tamara Vega z Chihuahua uplasowała się na 30., wygrywając konkurs angielski, Kate Francis, Niemka Anika Chelio na drugim, a Węgierka Michelle Julias na trzecim.

Mayan Oliver pomagał swojemu obozowi w Polsce przed zawodami, doskonaląc swoją pracę w szermierce, ze swojej strony Tamara i Mariana robili to samo, ale na terenie kraju.

„Jedyną osobą, która może walczyć z Majami jest Tamara, ale jej wynik nie był taki, jakiego oczekiwano w ostatnich zawodach, więc Meksykanka ma największe szanse na zajęcie kolejnego miejsca w igrzyskach olimpijskich” – powiedział Jose Aurelio Guaira. . , Prezydent Stowarzyszenia Pięcioboju Współczesnego w Meksyku.

Majowie zgromadzili łącznie 1375 punktów, co jest wynikiem bardzo zbliżonym do pierwszej trójki, ponieważ Michelle Julias ukończyła 1376, Anika Schleo ukończyła 1378, a Kate Francis zgromadziła 1384.

W międzyczasie Mariana Arcio otrzymała 1343 jednostki, podczas gdy Tamara Vega napotkała więcej trudności, zamykając swoje starcie z 1290.

Jednym z innych Meksykanów, którzy pracowali w Europie, był Manuel Padilla, drugi Meksykanin z dobrymi oczekiwaniami, ze swojej strony Emiliano Hernandez i Miran Oliver byli tam przez jakiś czas, ale wrócili, ponieważ nie mieli już możliwości zakwalifikowania się do turnieju olimpijskiego .

„W przypadku Maja osiągnął bardzo dobre wyniki na poziomie międzynarodowym w kategorii juniorów, więc gwarantujemy jego udział w nadchodzących imprezach z reprezentacją narodową, a szczegóły dopracowywane są na Igrzyska Narodowe Konadi, które wspólnie z Alexisem Vázquezem medale są gwarantowane ”- podsumował lider sportowy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *