Meksyk i Polska znoszą się nawzajem i wyciągają pomocną dłoń do Argentyny

Meksyk i Polska znoszą się nawzajem i wyciągają pomocną dłoń do Argentyny

Wybory Meksyk i Polska Zremisowali w meczu, który wydawał się kluczowym w tym meczu Grupa C Zwolennik Puchar Świata w Katarze 2022 Po zaskakującej porażce Argentyny z… Królestwo Arabii Saudyjskiej. Jednak Meksykanie i Polacy znieśli się nawzajem, a wynik (0-0) zminimalizował szkody pozostawione przez katastrofę w Albiceleste.

Robert Lewandowski, wielka gwiazda reprezentacji Polski, był w stanie zapewnić swojej drużynie zwycięstwo, ale w meczu z Memo Ochoa nie wykorzystał rzutu karnego. Meksyk nie wiedział, jak wykorzystać swoją przewagę i zmarnował dwa istotne punkty, aby zakwalifikować się do 1/8 finału. Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022.

Królestwo Arabii Saudyjskiej Już po pierwszym dniu jest niespodziewanym liderem grupy C. Meksyk i Polska zajmują drugie miejsce z jednym punktem, a Argentyna do końca zamyka klasyfikację ekscytującej grupy.

Klasyfikacja i wyniki Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Możesz sprawdzić rankingi drużyn, wyniki meczu Meksyk – Polska i resztę meczów Antena 3 sportowiec. Na stronie wyników znajdziesz wszystkie informacje na temat meczów Mistrzostw Świata FIFA 2022 oraz harmonogram etapów, dzięki którym zobaczysz postępy swojej ulubionej drużyny. Śledź z nami Puchar Świata w Katarze, wszystkie aktualności i najświeższe informacje.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *