Meksyk produkuje o 18,4% więcej jednostek w pierwszym kwartale

W pierwszym kwartale roku Meksyk produkuje o 18,4 proc. więcej rowerów pod względem rocznych stawekDodając 260 tys. i 295 szt. wg Narodowy Instytut Statystyki i Geografii (INGI).

W ramach pomnika Światowy Dzień Roweru, Engy Podział całkowitej liczby jednostek wyprodukowanych w kraju, 108 471 to dzieci, 94 506 to zwykłe rowery.

Dodatkowo 57 tys. 318 Produkowane rowery W pierwszym kwartale roku były górzyste.

W 2018 r. Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych ustanowiło 3 czerwca jako Światowy Dzień Roweru. Dzięki staraniom polonijnego socjologa Leszka Sibelskiego poprowadził kampanię na rzecz rezolucji.

Światowy Dzień Roweru: kupuj i sprzedawaj ten środek transportu w Meksyku

Inne ciekawostki dotyczące tego środka transportu w Światowy Dzień Roweru czy to według HistoriaMeksyk, kraje, które mają więcej Międzynarodowa sprzedaż rowerów A w 2020 roku było to miasto Meksyk o wartości 1048 milionów dolarów i Nuevo Leon o wartości 3016 dolarów.

Z drugiej strony, w tym samym roku stanami, które dokonały największych zakupów na arenie międzynarodowej, były Sinaloa o wartości 16,9 mln USD; i Mexico City za 16,7 miliona dolarów. Aguascalientes, 6,38 miliona dolarów. Jalisco, 2,43 miliona dolarów, a stan Meksyk 223 miliony.

Ponadto główny plik Miejsca handlu rowerowego Inne niezmotoryzowane pojazdy prędkości w ciągu ostatniego roku to Stany Zjednoczone, Panama, Peru, Nikaragua i Kuba.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *