Mieszany 4×400 mw Tokio

 • W przypadku braku trzech nominacji Hiszpania przejdzie na igrzyska w sztafecie, choć nie jest to tradycyjna
 • Hussein komplikuje również nadzieje na wejście do rankingów katastrof 4 x 400 m mężczyzn i 4 x 100 m kobiet
 • 20x Eugene World Cup kobiet 4 x 100 mi 4 x 400 m

  17 lat później Hiszpania zabierze sztafetę na igrzyska olimpijskie, Co wymaga wynalezienia nowego testu do otwarcia w Tokio, ale hybryda 4×400 m. Julio Arenas, Andrea Jimenez, Ari Lorena Pocheza Y Bernard Erda Podpisali się na ekscytujący wyścig, zajmując drugie miejsce w swojej serii po potężnym Holendrze, który zdobył rekord Hiszpanii 3: 18,97, kolejną wersję sztafety o dwie i pół i dwie mniej niż utrzymywali przez dwa lata, Jimenez i Erda, oraz w najbliższą niedzielę 19.00 20) Sztafeta Śląska dotarła do finału Pucharu Świata. Gdy dotrą do mety, latem znajdą się w stolicy Japonii, podczas olimpijskiej premiery imprezy.

  Trener Pepe Pierre sprytnie poradził sobie z kartami, tworząc sztafetę, która nie zniszczy opcji sztafet 4×400 m mężczyzn, chociaż poświęcił kobiety. Dwie najlepsze są przeznaczone do blendowania. W trudnej serii Hiszpania wygrała takie potęgi jak Francja, Czechy czy Kenia i przegrała tylko z Holandią, przerażającą drużyną składającą się z dwóch mistrzów Europy w Toronto dwa miesiące temu, co nie opłaciło się niektórym zawodnikom. na obu okrążeniach w ciągu dwóch godzin.

  Julio Arenas z Madrytu (47,05s) zajął trzecie miejsce, za Andreą Jimenezem (53,68s) z Avili, który wiedział, jak utrzymać hiszpańską dominację na tych trzech pozycjach. Najbardziej doświadczona mistrzyni Hiszpanii Auri Pok Poks (51,68s) wyleczyła się z piekielnych kontuzji tej zimy, była w stanie otworzyć lukę przed wszystkimi kobietami, które zdominowały resztę drużyny na trzecim miejscu, oraz Bernardem Erdo (46, 57s) zza paru groźnych szybkich mężczyzn. Przód musiał grać z powściągliwością i zachować szeroką lukę.

  Ta zawartość jest importowana z {embed-name from. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Chociaż zgodzili się z wolnym czasem ósemki finalistów, bez czekania Hiszpania weszła do finału bezpośrednio. W niedzielę będzie miał okazję przećwiczyć test, z którym zagra w Tokio oraz przyszłoroczny Puchar Świata Eugene’a. „Jestem w chmurze. Niesamowite jest zakwalifikowanie się do zespołu Igrzysk, przechodzenie przez pozycje, zajmowanie się tymi ludźmi” – przyznał Arenas.

  Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Katastrofa Husajna na długiej sztafecie

  Quattrocentestas kompleksu uratował Hiszpanię przed katastrofą, a pewnego popołudnia reprezentacja narodowa doznała największych rozczarowań cyklu olimpijskiego. Męski zespół 4 x 400 m, który świecił między 5 a 2017 rokiem na świecie, zmierzył się z T-Day na Mistrzostwach Świata w Sztafecie Brązowej Europy, które w Berlinie mogą być złote na srebrnym kontynentalnym wnętrzu w Glasgow. Celem jest wykorzystanie licznych porażek mistrzostw i awansowanie do finału. Nie był to łatwy gol w meczu z Holandią, Belgią i RPA, ale występ w reprezentacji był druzgocący, ponieważ został również pokonany przez niespełniający standardów zespół Turcji, który wkrótce odpadł z opcji z czasem 3: 06.09, 13 razy w 15 selekcji, średnio wejście do rankingów Eugene 2022 Ani miejsce nie jest gwarantowane.

  Lider sztafety, halowy mistrz Europy Oscar Hussein, To jest opór. Tak się stało Mistrzostwa Świata w Doha 2019Kiedy był tak osłabiony kontuzjami podczas dystrybucji pierwszej olimpijskiej dystrybucji, jego niezręczny pierwszy słupek zmusił drużynę do powrotu ze startu. Jego krytyczny czas wyniósł 47,28s, nie spełniając żadnych wymagań dotyczących tak ważnej wizyty. Ostatni dał od Balenciagi Lucas Bio, Był w stanie pokonać Turcję w około 46,8 sekundy.

  Oscar Hussein, Lucas Pua, Samuel Garcia i Manuel Guizaro przed uruchomieniem sztafety 4x400m na ​​World Relay na Śląsku

  Adam NoorkievichGetty Images

  Toledo wysłał świadka Manuel Guizarro, Dzięki swojemu dobremu występowi w Lidze Klubowej tydzień temu, który zawsze tańczył w tej drużynie. Manseko podpisał podobną sekcję w 47 sekund, ale opuścił tę pozycję ponownie przed Turcją Berg Accom, Niedoświadczony 19-latek i podobny status. Do tego czasu Hiszpania odsunęła się już od trzech najlepszych drużyn i biegła przeciwko niej. Samuel Garcia Miał zamiar wrócić do walki z bossem, podpisał stanowisko w ciągu 46 sekund i rzucił się nad otomaną. Elias Kanachi Przy ostatnim prostym wejściu, ale Durg złapał puls.

  „Nie tak bardzo, jak się spodziewaliśmy. Mieliśmy dobre lata. Jesteśmy sfrustrowani i rozczarowani”.

  Canary nie ma iskry, by naprawić katastrofę. Hiszpania była czterysta więcej niż Turcja i dwie sekundy przed Belgią, daleko od najlepszych dni od finałów. Garcia przynajmniej pokazał swoją twarz: „Mówię w imieniu zespołu: nie mieliśmy dobrego wyścigu. Nie spełniliśmy oczekiwań, mieliśmy dobre lata, byliśmy sfrustrowani i rozczarowani” – wyjaśnił w oświadczeniu dla RFEA. 3: 04.78 czas, w zasięgu drużyny, przejdzie do czasu końcowego i pomoże zamknąć Plac Olimpijski.

  Teraz połowa najgorszego rekordu Hiszpanii to zajęcie jednego z czterech miejsc, które otworzyły się w ostatni weekend maja w krajach europejskich przez Japonię, RPA, Botswanę i ranking. Holandia wygra dziś po południu bilet na olimpiadę z przepustką na finał.

  Zła zmiana to 4x100m kobiet

  Druga sztafeta na dystansie 4 x 100 m kobiet 2018 r. Miała więcej opcji jako doświadczony zespół i europejski finalista. Wypadki i seria losowań otworzyły drzwi igrzyskom olimpijskim. Dyskwalifikacja Brazylii, która wygrała pierwszy wyścig, wydawała się jeszcze wyżej oceniać gwiazdy. Ze Szwajcarią i Francją na szczycie serii trzeba było dobrze pokonać słabą Danię, ale nie udało się to nawet Hiszpanom, którzy ze złą zmianą spieprzyli opcje. Maribel Perez Y Estella Garcia.

  Po drugie, najstarszy człowiek z zespołu wyszedł bardzo szybko, przedłużając życie Maribel i musiał spojrzeć wstecz, aby złapać nietoperza. Najlepszy post Paula Sevilla I ostatnia gorączka Christina Laura Nie byli wystarczająco dobrzy, aby wyprzedzić taniec, który świętował terminowość finału: zupełnie nieoczekiwany kamień milowy. „Cieszymy się, że zakwalifikowaliśmy się do mistrzostw świata. Zmiany są trochę smutne, ponieważ są rutynowe. Wiemy, że to mamy” – wyjaśniali później.

  Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Czterech hiszpańskich sprinterów zamknęło ostatni etap serii z 44,38s, 13 setkami za Duńczykami i przed wyjazdem do finału i igrzysk olimpijskich. Teraz mają tylko bardzo trudny dostęp do rankingu. Z wieloma ofiarami Holandia, Francja, Polska, Ekwador, Japonia i Dania zajęły tylko dwa miejsca na tej trasie dojazdowej i zajęły miejsce olimpijskie. Dziewiąte miejsce gwarantuje kwalifikację Eugene’a do 2022 roku z minimalnym komfortem po utracie szansy na bycie olimpijczykiem, ponieważ pojawia się tylko raz w życiu.

  4 x 100 m mężczyzn

  Chłopcy, mając mniej opcji, przynajmniej zapisali się na niezmienne życie, z dobrymi przejściami i rywalizacją. Stworzył młody zespół Jose Gonzalez, Pol Rettamol, Jesus Gomez Y Sergio Lopez 4. miejsce w swojej serii na 39,30, za Holandią, Ghaną i Ukrainą oraz pokonując Turcję i Czechy, bez wątpienia dwie drużyny z najlepszymi graczami Ramil Guliev O John Veleba. Hiszpania, która zajęła 11. miejsce, spadła o jedno miejsce przed mistrzostwami świata w 2022 roku.

  Przejazd pomiędzy Pol Rettamal i Jesus Gomez w serii 4x100m Śląskiej Sztafety Światowej

  Przejście między Paulem Rettamallem a Jesusem Gomezem.

  Adam NoorkievichGetty Images

  Brazylia, Niemcy, Ghana i Włochy awansowały do ​​finału z Japonią, Francją, Holandią i RPA, zajmując tylko cztery miejsca w rankingu Tokio.

  4×400 m zajmuje swoje miejsce w Eugene

  Hiszpania wybrała ten miks, osłabiając długą sztafetę kobiet, a straty Boca i Jimeneza w popołudniowym otwartym teście były znaczące. Stworzony zespół Sarah Galego, Laura Good, Barbara Gambler Y Carmen Sanchez Wkrótce wycofali się z dwóch faworytów, Polski, Belgii i Włoch, i walczyli o 4. miejsce ze Szwajcarią. Sanchez przegrał w finałowym kontrataku ze Szwajcarką Aninną Fahre na ostatnim metrze, ale Hiszpan mimo swojej bliskości nie zdołał uniknąć ostatniej pozycji Hiszpanii w serii 3: 34,92, co nigdzie ich nie przesunęło., Francja i Włochy w finale pozostały cztery miejsca.

  Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Oczywiście dziesiąta pozycja daje Hiszpanię na czele Eugene Athletics World Cup 2022Dlatego ta drużyna będzie mogła w średnim okresie grać lepiej w międzynarodowym turnieju. Hartler Sarah Galego, która otworzyła sztafetę, przyznała, że ​​zespół dał z siebie wszystko, więc byli zadowoleni z końca.

  Pierwsze złoto będzie w domu

  Popołudniowa sztafeta światowa to jeden z finałów, 2x2x400m. Mężczyzna i kobieta z każdego kraju rywalizują w biegu na 400 metrów. Tylko sześć krajów jest zagrożonych Polska Z Patrick Tobeck, Halowy Mistrz Europy na 800m oraz Jonah Joswick Wziął złoto z przodu Kenia (Ferguson Rodich Y – zapytała Naomi) Y Słowenia (Anita Harvath Y John Rudolph).

  Tylko Niemcy, Polska i Kenia rywalizowały w sztafecie z dziwnym zakazem, a Dutton wygrał.

  Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez osoby trzecie i jest importowana na tę stronę w celu udostępnienia użytkownikom ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na piano.io.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *