Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2021: „Wojownicy” pokonali Polskę w wielkiej rewolucji

Zaktualizowano

27.11.2021 –
20:00

OhMiędzy Zwycięstwo kobiecej drużyny piłki ręcznej W międzynarodowym konkursie Hiszpanii to Przeciw Polsce (32-25), Bardziej inspirujący zespół niż Słowacja, podtrzymuje dobre odczucia „Wojowników” Kilka dni po debiucie na mundialu. Stała intensywność i pewność w ich grze sprawia, że ​​są niebezpiecznym konkurentem dla każdego przeciwnika, nawet jeśli fizycznie przewyższają go liczebnie jak Polacy. Ta przewaga może być wykorzystana tylko przez strzał z zewnątrz w pierwszych pięciu minutach meczu. Od tego czasu Hiszpania dominuje agresją i zwinnością w prowadzeniu polskiej drużyny.

Kolejną wartością do dodania jest to, że wyniki z niektórymi zawodnikami na boisku lub z innymi rzadko będą się różnić, co może być bardzo skuteczne w mistrzostwach długodystansowych, takich jak Puchar Świata.

Hiszpania stopiła prowadzenie dla Polski z jej oczekiwaniami w obronie, Doprowadziło to do odzyskania kilku piłek. Arterius powrócił do ataku ze zwycięstwem, a leworęczna Espnola ostatecznie odsłoniła się przed bramkarzem. (Sześć bramek w pierwszej połowie godziny). Hiszpanie wyszli na pięciobramkowe prowadzenie (13-8) i tylko jeden atakujący tłum na chwilę przed przerwą dał Polsce prowadzenie (16-14).

Bradts ponownie przetestował obronę 5:1, Z dobrymi wynikami. Placówka, Bala Argos, jest nie tylko wydajny w tej pracy, ale także zapewnia ciągłość dla obraźliwych zmian bez konieczności czekania na zmianę. A. Hiszpania drukuje rytm, w którym bardzo trudno jest poruszyć piłkę.

A kiedy pojawi się przekaźnik Zawsze ostatnia przepustka pochodzi od Arterius Daje to ich kolegom z drużyny możliwość strzelania bramek. Hiszpania ruszyła ponownie, wciskając do końca pedał gazu, kończąc kolejny niezwykły wyścig.

Dane techniczne

32 – Espa: Castellanos (Navarro); Arterius (3), Etczebera (1), Elpes (3), Cassama (2), Espinola (6), Barbosa (4); Morton (4, 2p), Campos (3), Laura Herndes, Einhova Herndes (1), Argos (1), Cesario (1), Gudres (3, 1p).

25 – Polska: Zima (Malikskyvich); Gopilińska (5), Maduszik (4), Rosiak (1), Achuruk (2), Balsam (4b), Błomniska; Kega, Nosurix (1), Roschak (1), Nosek (3), Zimno (1), Gorma (2), Sarawaka (1).

Tablica wyników co pięć minut: 1-4, 7-6, 9-7, 13-8, 15-10, 16-14; 19-17, 22-198, 23-20, 26-21, 28-22, 32-25.

rbitros: Johna Fustamande i Javiera Lavaresa. Wykluczyli Barbosę dla Hiszpanii oraz Kegę i Nosurix dla Polski.

Incydenty: Drugi dzień międzynarodowego turnieju w Hiszpanii. Pawilon Króla Filipa VI, Podilla de Monte (Madryt), 900 widzów.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *