Na Twitterze pojawiły się bezpośrednie wiadomości audio

Twitter, który już zawierał tweety podcastów, dodał to narzędzie do DM

Wiadomości audio na żywo pojawiły się na Twitterze. W ten sposób audio o długości do 140 sekund można przesyłać prywatnie do innych użytkowników.

„Aby ułatwić rozmowy w MD, przenosimy dziś wiadomości głosowe do wiadomości prywatnych. Firma ogłosiła w oświadczeniu, że da Ci to więcej możliwości wyrażania siebie jasno i szybko, niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, czy jest ich dużo pisać.”

Jak wysłać wiadomość głosową w trybie głośnomówiącym:

W dowolnej rozmowie dotknij ikony nowego nagrania dźwiękowego, aby rozpocząć opuszczanie wiadomości.

Po zakończeniu naciśnij ikonę pauzy, a będziesz mieć możliwość odsłuchania nagrania przed wysłaniem lub usunięciem.

Możesz też szybko wysłać nagranie dźwiękowe, naciskając ikonę nagrywania dźwięku i przesuwając palcem w górę natychmiast po zakończeniu mówienia.

Dostępna jest akustyka
Dostępna jest akustyka

Tweety audio

W zeszłym roku Twitter wydał również podcasty, które są dostępne tylko dla niektórych użytkowników. Aby skorzystać z tego narzędzia, musisz przejść do opcji tworzenia nowego tweeta i wybrać ikonę fal dźwiękowych. Zobaczysz swoje zdjęcie profilowe i przycisk nagrywania poniżej, który musisz kliknąć, aby przechwycić swój głos.

Podobnie jak w przypadku wiadomości bezpośrednich, każdy tweet audio obejmuje do 140 sekund nagrania. Gdy osiągniesz limit czasu dla tweeta głosowego, automatycznie rozpocznie się tworzenie nowego tweeta. Po zakończeniu musisz nacisnąć przycisk Zakończ, aby zakończyć nagrywanie i powrócić do ekranu Utwórz, aby opublikować tweet.

Ludzie zobaczą Twój Tweet głosowy wraz z innymi treściami. Aby posłuchać, musisz kliknąć obraz. Na urządzeniach z systemem iOS nagrywanie rozpocznie się w nowym oknie znajdującym się pod nim, umożliwiając słuchanie dźwięku w podróży i wykonywanie innych czynności na telefonie. ”Zostało to wyjaśnione w oświadczeniu firmy wydanym w momencie ogłoszenia. To narzędzie.

Kolejny zakład na akustykę: przestrzenie

ostatni rok Świergot Wydanie Spacje lub spacje-Narzędzie do tworzenia rozmów głosowych na żywo. Nowością jest to, że ta opcja została teraz rozszerzona i była dostępna dla kilku: Wszystkie konta z co najmniej 600 Obserwatorami będą mogły tworzyć Spacje.

Ta nowa funkcjonalność jest bardzo podobna Dom klubowy, Może być używany do tworzenia Małe rozmowy lub duże dyskusje w czasie rzeczywistym z tysiącami słuchaczy. W jakiś sposób oddaje istotę radia, ale dodaje warstwę interaktywności.

Na Twitterze na iOS i Androida, gdy ktoś, kogo obserwujesz, rozpoczyna spację, będzie widoczny W górnej części osi czasu znajduje się fioletowe kółko lub fioletowa bańka, gdy użytkownik jest. Słuchacze, którzy dołączą, mogą wchodzić w interakcje z tym, co słyszysz za pomocą emotikonów, tweetować, wyświetlać przypięte tweety, śledzić rozmowę poprzez tłumaczenie, wysyłać miejsce za pośrednictwem wiadomości bezpośredniej lub prosić o zabranie głosu, aby wyrazić opinię lub komentarz.

Pobieranie i przeglądanie zdjęć 4K

Kilka tygodni temu Twitter zaczął zezwalać wszystkim swoim użytkownikom na publikowanie i wyświetlanie zdjęć w 4K dzięki mobilnej wersji iOS i Android.

Sieć społecznościowa testowała wśród niewielkiej liczby osób możliwość udostępniania zdjęć 4K z ich kont. Testy trwają od marca, ale praca jest publiczna od kilku dni, zgodnie z kontem pomocy technicznej na Twitterze.

Aby rozpocząć przesyłanie i przeglądanie zdjęć 4K na Twitterze, użytkownicy aplikacji sieci społecznościowej na iOS i Androida muszą uzyskać dostęp do ustawień, aw sekcji wykorzystania danych zaktualizować swoje preferencje do wysokiej jakości.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *