Netflix może być teraz odtwarzany na iPhonie i iPadzie dzięki pojawieniu się katalogu pięciu gier

Netflix uruchomił swoje pierwsze pięć gier w swojej aplikacji na iPhone’a i iPada. Ten dodatkowy katalog gier jest przeznaczony dla subskrybentów Wylądował we wrześniu dla użytkowników Androida w Hiszpanii A teraz robi to z Apple. Od teraz możemy grać w tej samej aplikacji Netflix, z którą oglądaliśmy nasze seriale i filmy.

Pięć gier na Netflix jako początek nowej przygody

Polska, Włochy i Hiszpania to trzy kraje, w których użytkownicy iPhone’a i iPada mogą zacząć grać. Katalog jest za mały i Zaczyna się od zaledwie pięciu meczów: Stranger Things 3: The Game, Stranger Things: 1984, Shooting Hoops, Card Blast i Teeter Up. Nie jest to świetna propozycja, ale z czasem pojawią się kolejne wiadomości.

Od dzisiaj użytkownicy w tych krajach zobaczą nową kartę w swojej aplikacji na iPhone’a i iPada. W którym Wszystkie gry są zbierane, które musimy wcześniej pobrać, aby móc grać. Aby to zrobić, gra jest pobierana z App Store i aby uzyskać do niej dostęp, musimy wprowadzić nasze dane uwierzytelniające.

Oczywiście będziesz musiał zasubskrybować jeden z pakietów Netflix. W tej chwili ceny Netflixa nadal się utrzymują Z tymi, które widzieliśmy kilka tygodni temu. Dzięki nim firma oferująca treści strumieniowe dąży do lepszego przyciągnięcia i zatrzymania swoich użytkowników oraz poszerzenia oferty rozrywkowej o ekskluzywne gry.

Apple wprowadza zmiany w App Store, aby obsługiwać między innymi usługi takie jak xCloud i Stadia

naturalnie, Niesamowite połączenie gier do katalogu Netflix. Więcej, gdy dawno temu pojawiły się kontrowersje związane z usługami gier strumieniowych, takimi jak xCloud. Wśród wad określonych przez Apple jest to, że w szczególności Każda gra ma swoją własną zakładkę w App Store aby móc pobrać. Do czego Netflix ściśle przestrzegał tutaj.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *