Netflix żartuje z eliminacji Meksyku z Kataru

Meksyk /

dzielić się Reprezentacja Meksyku zakończyła finały Mistrzostw Świata FIFA w Katarze po zajęciu trzeciego miejsca w grupie C, po nieudanej próbie osiągnięcia liczby bramek potrzebnych do pokonania Polski. Chociaż Meksyk grał łatwą grę do uratowania przeciwko Arabii Saudyjskiej Nie udało im się zakwalifikować do kolejnego etapu.


Luis Chavez krytykuje Tatę Martino (Reuters)

zgodnie z oczekiwaniami, W sieciach społecznościowych pojawiły się miliony reakcji fanów piłki nożnejbo wcale nie są zadowoleni z udziału selekcjonerów w mundialu. Niektórzy próbowali złagodzić sytuację za pomocą typowych memów.

Ta kontrowersyjna drużyna narodowa Mistrzostw Świata została dodana do konta platformy transmisji na żywo na Facebooku, Netflix, który poświęcił żartobliwemu wpisowi sytuację.

„Wygląda na to, że marzenie o mistrzostwach świata trwa tylko trzy odcinki” – można przeczytać na koncie platformy streamingowej na Facebooku.. Pamiętaj, że sieci społecznościowe Netflix są zwykle bardzo aktywne pod względem popularnych tematów, ale czy to przeszkadzało fanom sportu?

Netflix żartuje o usunięciu Meksyku |  Jasir
Netflix żartuje o usunięciu Meksyku | Jasir

Jeden post to jednak za mało w komentarzach Dodał: „Poprzednie sezony miały co najmniej cztery sezony”.. Zauważając, że ostatni raz Meksyk nie zakwalifikował się do 1/8 finału w 1978 roku.

wydaje się, Większość internautów uznała ten post za zabawny, a niektórzy nawet wyśmiewali się z tej sytuacji: Internauta napisał: „To trwa tylko raz, pierwsze dwa to koszmary”.

jk

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.