“No dalej, jesteśmy Quachamos”: polski dyktator przemawiający jako Salvador w swoich filmach

Natalia, która jest Polką i mieszka w Stanach Zjednoczonych, dzieli się filmami wyjaśniającymi, jak mówić jak Salvador i jak je się papui.

Natalia to imię dyktatora, który każdego dnia zdobywa coraz więcej zwolenników na swoich portalach społecznościowych, zwłaszcza salwadorczyków, dzięki prostemu powodu: uwielbia język hiszpański.

Młoda kobieta, która mieszka w Stanach Zjednoczonych, stworzyła kilka filmów, w których posługuje się niektórymi z najczęściej używanych zwrotów Salvadora, na przykład „Labirynt”, „Safa” lub „No dalej”.

Ponadto zdaje sobie sprawę, że jej najbardziej ulubioną potrawą w Salwadorze są papui i ciasta con polo.

Natalia, która jest Polką i mieszka w Stanach Zjednoczonych, dzieli się filmami wyjaśniającymi, jak mówić jak Salvador i jak je się papui. Film ilustracyjny i reklamowy / https://www.tiktok.com/@cherapolaca?lang=es&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Na swoim profilu na Instagramie opisuje siebie jako „Polkę, hiszpańskojęzyczną i ciągle uczącą się”, która codziennie trenuje ze swoim chłopakiem, który nauczył ją Salvadora i wszystkich wyrażeń Guanacos, które znała.

Ponadto w filmie zamieszczonym na jego kanale YouTube można zobaczyć, jak próbuje różnych deserów rzemieślniczych z Salvadoru, takich jak kokos w puszce, orzechy nerkowca, nans i słodycze z tamaryndowca.

Można przeczytać: W Salwadorze! Przechodnie kobiety uniemożliwiają agresywnym kierowcom tworzenie trzeciego pasa na drodze

W tym samym filmie Natalia smakuje też tabliczkę czekolady przysłaną przez jednego z jej obserwujących. „Smakuje tak dobrze”, mówi, pijąc filiżankę świeżo zaparzonego napoju.

Jego filmy zostały dobrze przyjęte przez wielu jego zwolenników, którzy nadal polecają im wyjazd na polskie ziemie Serry Salvador, na co odpowiedział, że wkrótce to zrobi.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *