Oczekiwania w Santa Cruz w związku z obecnością Prezydenta Boliwii

Oczekiwania w Santa Cruz w związku z obecnością Prezydenta Boliwii

W wypowiedziach dla prasy wiceminister komunikacji Gabriela Alcón poinformowała, że ​​wybitna postać ogłosi działania związane z regionem Santa Cruz.

Wiceprezydent zauważył jednak, że w ostatnich tygodniach Arce wykonała na terenie województwa szereg prac związanych z infrastrukturą drogową i wodociągową, a także rozpoczęła budowę zakładów produkcyjnych.

Notatka wiceministra przekazana Prensa Latina potwierdza, że ​​głowa stanu weźmie udział w sobotę wieczorem w honorowym posiedzeniu Zgromadzenia Miejskiego stolicy prowincji Santa Cruz de la Sierra.

Dzień rozpoczął się w tej gminie wspólnym hołdem upamiętniającym emancypacyjne osiągnięcie z 24 września 1810 roku.

Podczas wydarzenia firma Arce zaprezentowała Księgę Produkcji Silników Santa Cruz, która odzwierciedla zakres prac rządu krajowego w tym regionie, których celem jest tworzenie produktów o wartości dodanej i substytutów importu.

Później prezydent przeniósł się do gminy LaGuardia, gdzie wmurował kamień węgielny pod instalację zbierającą tłuszcze i oleje pochodzące z recyklingu w celu produkcji HDO (diesla z tego surowca).

Popołudniowy harmonogram obejmuje rozpoczęcie projektu budowy farmy wiatrowej Warnes II, podczas którego Arce dostarczy maszyny autonomicznemu samorządowi miejskiemu na terenie o tej samej nazwie.

Wracając do Santa Cruz de la Sierra, prezydent rozpocznie budowę lokalnych sieci gazowych, projekt Le Mans Electrolinera oraz projekty mieszkaniowe.

Arce zakończy sobotni program udziałem w honorowej sesji gminy autonomicznej Santa Cruz de la Sierra.

Wiceminister Alcón złożył oświadczenia prasie podczas otwarcia pawilonu tej agencji na Międzynarodowych Targach w Santa Cruz (Xpocruz), który informuje obywateli i 33 delegacje zagraniczne o administracji rządowej i jej celach na rok 2025, czyli rok dwustulecia Boliwii.

„Pokaż Boliwię, jaką chcesz, w dwustulecie, z substytucją rozwoju i importu” – podkreślił wiceprezydent w wywiadzie dla państwowej telewizji Boliwii.

Gaz/GBM

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *