Odniesienie do przeszłości

Odniesienie do przeszłości

Link pokazał jeden ze swoich największych ukrytych talentów

Obecnie nie można go już zbyt często oglądać Reklamy gier wideo w telewizji. Czasami reklamowane jest bardzo oczekiwane lub obiecujące wydawnictwo, ale zazwyczaj tak nie jest. Z drugiej strony, w latach 80. i 90. było zupełnie odwrotnie, bo wiele starszych tytułów szczyciło się posiadaniem własnej reklamy.

Nie zadowalając się samym pokazywaniem zdjęć tych tytułów, firmy zatrudniły aktorów, aby wystąpili w reklamach telewizyjnych, które okazały się dość zaskakujące ze względu na pozostawione przez nas sekwencje. Na przykład, Jedno z najdziwniejszych wydarzeń, jakie widzieliśmy od ponad 30 lat Został wyprodukowany przez Nintendo w celu promowania The Legend of Zelda: A Link to the Past w Japonii.

Zawsze postrzegaliśmy Linka jako bardzo odważnego bohatera, który doskonale włada mieczem i innymi narzędziami, ale w tej konkretnej reklamie pokazuje to również Mają ogromny talent do tańca. Tak, z jakiegoś powodu duże N pomyślało, że to bardzo dobry pomysł, aby Link i inne postacie zaczęły poruszać swoimi kośćmi, podczas gdy bohater sagi próbuje uratować księżniczkę Zeldę.

A to nie wszystko, bo w tle słychać japoński rapowy utwór zmieszany z jedną z najbardziej klasycznych melodii w serialu. Zakończenie rozgrywa się w ostatniej części tego zwiastuna, kiedy Link i Zelda spotykają się i pojawia się marionetka Ganona, wywołując więcej śmiechu niż strachu. Oczywiście, zamiast wywoływać strach, co robią? Cóż, skonfrontuj się z nim, kontynuując taniec.

Po co używać mistrzowskiego miecza, strzał lub jakiejkolwiek innej broni, skoro możesz ocalić Hyrule po prostu tańcząc bez przerwy? I tak przez całą minutę, która trwa W żadnym momencie nie jest wyświetlany żaden obraz gry Od Super Nintendo poza logo, co sprawia, że ​​zastanawiamy się, dlaczego wybrano reklamę tego typu nie tylko po to, żeby nas rozśmieszyć.

W Vida Extra | Przez cały czas Mario i jego bohaterowie pojawiali się w grach wideo The Legend of Zelda

W Vida Extra | The Legend of Zelda w trybie dla wielu graczy: jakie gry i pokazy poboczne umożliwiają dzielenie się przygodą

W Vida Extra | Przebudzenie bohatera jest całkiem logiczne: prawie wszystkie gry wideo The Legend of Zelda pokrywają się z bardzo szczególnym szczegółem

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *