Oglądaj nas na: Movistar Plus+, Prime Video i Netflix

Pierwszy pokaz na platformach

Wykorzystaj teraz – Netflix

Drea (Camila Mendes) jest Najpopularniejsza dziewczyna w liceum A „to dziewczyna” jest prawdziwe w sieciach społecznościowych, ale Młody mężczyzna miał randkę ze swoim życiem, zamieszczając intymne treści. Jego los zmieni się, gdy pozna Eleanor (w tej roli Maya Hawke): młodą kobietę, która podobnie jak ona popadła w niełaskę z powodu pozbawionego skrupułów chłopca. Obie drużyny do Ścigaj wrogów i daj im nauczkę Nigdy nie zapomną. Do Revenge to wariacja na temat czarnej komedii „Hitchcockian” z najbardziej przerażającymi bohaterami filmu: wściekłymi nastolatkami.

dobranoc mamo-Najlepsze wideo

W środku lata i in Wewnątrz odosobnionego domu na wsimiędzy lasami a polami kukurydzy, Lucas i Elias (Lucas i Elias Schwartz), niektórzy Małe bliźniaki czekały na powrót matki (Susan West). Kiedy to robi, wraca z głową owiniętą bandażami po operacji plastycznej i nic nie jest takie jak wcześniej. Kobieta prosi o spokój, aby jak najszybciej wyzdrowieć, ale to wywołuje niepokój Bliźniacy podejrzewają tę kobietę, myśląc, że nie jest ich matką. Kiedy działasz mocniej, bracia zamykają się w swoim własnym świecie i postanawiają szukać prawdy, coraz bardziej wątpiąc w tożsamość osoby stojącej za bandażami.

dobranoc mamo Jest to pierwszy film fabularny, który napisali i wyreżyserowali Severin Fiala i Veronica Franz. Wyprodukował ją słynny austriacki pisarz Ulrich Seidl.

Byłem popularny – Netflix

W przeszłości, Vince był teraz częścią modnego boysbandu. Teraz smutna była gwiazda popu jest samotna i zdesperowana. ale marzy o jego powrocie, Zaczyna grać na ulicach Beckham z nadzieją, że ktoś posłuchacokolwiek. Po jam session ze Stevie, młodym perkusistą z autyzmem i talentem do gry na perkusji, między tymi dwoma niezrozumianymi muzykami rodzi się przyjaźń. Razem tworzą wyjątkową więź dzięki sile muzyki.

Strona główna – Movistar Plus +

aktorka Franka Bauerfel Reżyserka i scenarzystka debiutuje tym dramatem, którego akcja rozgrywa się w głęboka ameryka Podnosi możliwość (lub nie) zbawienia. W filmie występują Jake McLaughlin i Kathy Bates (która gra matkę bohatera) i skupia się na Marvinie, Były oszust, który wraca do domu w odległym mieście na wewnętrznej pustyni Stanów Zjednoczonych. Tam poznaje swoją matkę, starą dziewczynę i uzależnionego starego przyjaciela, jednocześnie konfrontując się z powracającymi duchami przeszłości.

rezydencja Odsłania dosadnie serię różnowłosych postaci, uwięzionych na niewielkiej przestrzeni i poddanych ciężarowi smutnych wydarzeń i ran, których zdają się nie chcieć zamykać.

Kadr z „domu”.

Szeroki szczyt – Netflix

do Polska Ten dramat opowiada o wspinaczce górskiej. Występuje Maciej Berbeka Pierwsze zimowe wejście na szeroki szczyt w 1988r., Ucieczka przed śmiercią w calach. Andre Zawada, lider kampanii, deklaruje wielki sukces. Po powrocie do Polski okazuje się, że Maciej Właśnie dotarłem do Rocky PeakZnajduje się na wysokości dwudziestu trzech metrów niżej niż rzeczywisty szczyt.

Dom Drift — Netflix

Taśma podąża za Kosuke i Natsume Dwoje przyjaciół z dzieciństwa, którzy stracili związek na przestrzeni lat Oni mieli. Latem wracają do Spędzają lato w osiedlu, w którym spędzili całe dzieciństwo Teraz zostanie zburzony. Ale niespodziewanie tajemnicze zjawisko przenosi przyjaciół na dziwne morze, na którym obecnie znajduje się letnisko.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.