Oto trzy najlepsze obecnie 12-miesięczne lokaty: Płacisz ponad 4,10%

Oto trzy najlepsze obecnie 12-miesięczne lokaty: Płacisz ponad 4,10%

Po co ograniczać się do kiepskiego zwrotu z pieniędzy, przy tak niskich odsetkach płaconych przez hiszpańskie banki? Jest kontynent złóż do odkrycia EuropaI to po cenach znacznie wyższych niż oferowane w tym kraju.

Wiele z nich można znaleźć na portalu rodzynkiktóry posiada wyszukiwarkę pozwalającą znaleźć interesujące lokaty terminowe, a także elastyczne konta do wypłaty środków w dowolnym momencie lub szybkiego powiadomienia o dostępnych rachunkach.

Jest to tak proste, jak wprowadzenie kwoty, którą rozważa się wpłacić, a najlepsze opcje i funkcje każdego banku są szybko prezentowane.

Na przykład na podstawie depozytu 20 000 euroTo trzy najlepsze roczne opcje, z oprocentowaniem przekraczającym 4,10%.

system bankowy

Który działa najlepiej zgodnie z tym porównaniem system bankowywłoski podmiot o atrakcyjnym wskaźniku 4,40% RRSO aby zaoszczędzić.

Podmiotem, który radzi sobie najlepiej, jest Banca Sistema z Włoch, który pozwala pobierać 880 euro za 20 000 euro depozytu na rok.

1 rok depozytu, bez potrącania podatku, ponieważ Włochy nie potrącają podatku u źródła dla nierezydentów, oraz z zawieraniem umów online; Gdzie możesz skorzystać z 20 000 euro 880 euro.

Depozyty we włoskich bankach nie podlegają ulgom podatkowym. Obrazy Freepik

Pieniądze są oszczędzane, a odsetki są kapitalizowane i wypłacane w terminie.

Nie ma żadnych kosztów administracyjnych, a maksymalny depozyt wynosi 100 000 EUR.

system bankowy To niezależny bank założony w 2011 roku i finansowany przez „doświadczone i odnoszące sukcesy” instytucje bankowe, jak mówią w rodzynkiZarządowi spółki przewodniczy brytyjski fundusz private equity.

Bank ma siedzibę w Mediolanie i posiada oddziały w Rzymie i Londynie. Ponadto wyróżnia się jako specjalista w zakresie finansowania i zarządzania kredytami komercyjnymi przed włoską administracją publiczną.

projekt bankowy

Drugą najlepszą opcją oszczędności jest utworzenie pliku przez 12 miesięcy W projekt bankowyinny włoski podmiot, według stawki 4,20%. W ten sposób otrzymujesz zapłatę za każde wypłacone 20 000 € 840 euro.

Podobnie jak w poprzednim przypadku nie ma odliczeń podatkowych, cały proces odbywa się online, a zarówno dostępność środków, jak i kapitalizacja oraz wypłata odsetek odbywają się memoriałowo.

the projekt bankowy Italiana została założona w 1994 roku i jest jej częścią od grudnia 2015 roku Oaktree Capital Management LLC.. , jednej z największych firm inwestycyjnych na świecie.

Po 12 miesiącach możesz uzyskać korzyści w wysokości ponad 800 € za każde 20 000 depozytów. Zdjęcia odpowiadają

Portfolio produktów banku, którego siedziby znajdują się w Mediolanie i Rzymie, obejmuje produkty inwestycyjne, pożyczki dla sektora publicznego oraz możliwości finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Bank Haitong

Trzecią alternatywą maksymalnego wykorzystania oszczędności jest otwarcie lokaty terminowej Bank HaitongJest to bank urodzony w Chinach z przedstawicielstwem w Hiszpanii.

Ten podmiot oferuje stawkę 4,10% RRSOz którego możesz skorzystać 820 euro Za kaucję 20 000 euro na rok.

Umowa zawierana jest online, ale w przeciwieństwie do pozostałych dwóch banków, tutaj a 19% potrącenia podatku.

hiszpański oddział Haitong bank s.a.l.. który jest częścią Giełda Papierów Wartościowych w Haitong, jeden z wiodących banków inwestycyjnych w dziedzinie papierów wartościowych w Chinach. Bank jest aktywny przede wszystkim w Europie, Ameryce i Azji, ze szczególnym uwzględnieniem rynków Hiszpanii, Portugalii, Polski, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Stanów Zjednoczonych i Indii.

Chociaż są to już nieco niższe wartości, jeśli masz tylko 10 000 euro do zainwestowania na czas określony, możesz również wziąć pod uwagę stopy procentowe. Niebieski Lub Bank z Łotwy do 4,02%; jeden z Bank Fiordów Z Litwy do 3,97% banku Clarna Szwecja lub Bank LHV z Estonii na poziomie 3,95%.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *