Polska Castellanos: „Eutanazja to milionowy biznes dla barów na plaży, które żyją śmiercią”

Polska Castellanos: „Eutanazja to milionowy biznes dla barów na plaży, które żyją śmiercią”

więcej informacji

«C„Dzięki eutanazji zaoszczędzą pieniądze na bary na plaży, które żywią się śmiercią”.

To właśnie potępił szef Chrześcijańskiego Syndykatu Prawników. Polska hiszpańskaCo pokazuje, jak to prawo było promowane przez cały „kult śmierci”, który czerpie korzyści z eliminowania ludzi.

Castellanos Pamiętajmy, że nawet Organizacja Narodów Zjednoczonych potępia fakt, że prawo „dopuszcza eutanazję ze względu na niepełnosprawność”. Jej Komisja Praw Osób Niepełnosprawnych przesłała list potępiający proponowaną ustawę, która przekształci „prawo do śmierci” w korzyść krajowego systemu opieki zdrowotnej, „umożliwiając eutanazję ze względu na niepełnosprawność”.

„Artykuł 7 ustawy mówi o czymś bardzo niebezpiecznym, jak faktyczna niepełnosprawność, którą wymyślili i którą rządzili jak mieszaniec, filtr prawa o eutanazji. Oznacza to, że jeśli lekarz orzeknie niepełnosprawność, bliska Ci osoba lub członek rodziny może zostać zdyskwalifikowany.

„To prawo pomoże rządowi obniżyć koszty i w dalszym ciągu zwiększać rozmiary barów plażowych”.

„To przerażające, to samo może spotkać każdego. W przypadku legalnej eutanazji wszyscy jesteśmy zagrożeni. „Możesz chcieć walczyć o życie członka rodziny, a on z powodu rzekomej decyzji lekarskiej zakończy życie bez twojej zgody.”

„Eutanazja pacjentów jest znacznie tańsza niż zapewnienie opieki paliatywnej” – stwierdza. „Traktowali to jako korzyść, podobnie jak aborcję, w przypadku której zapewniona jest eutanazja. „To biznes wart milion dolarów”.

To nie jest coś wyimaginowanego, ale to dzieje się naprawdę. chrześcijańscy prawnicy Wezwał do wszczęcia śledztwa w sprawie śmierci 74-letniego pacjenta w szpitalu uniwersyteckim w Albacete w marcu ubiegłego roku.

W imieniu rodziny zmarłego występuje Organizacja Prawników, która podejrzewa, że ​​„możliwe, że była to eutanazja tajna, gdyż z opinii lekarskiej wynika, że ​​rozmawiano z rodziną i zdecydowano o ograniczeniu wysiłku terapeutycznego”. Coś całkowicie nie tak i nigdy się z nami w tej sprawie nie konsultowano”. „Z dokumentu medycznego wynika również, że mężczyzna miał problemy z poruszaniem się, czemu rodzina zaprzecza”.

„Tak się składa, że ​​lekarz, który podpisał raport, jest powiązany z proeutanazyjną organizacją na rzecz prawa do śmierci, a nawet był moderatorem konferencji na temat „dobrego umierania”, prowadzonej przez zmarłego Luisa Montesa”.

autor

Ludwik Balcarsi

W latach 2007–2021 był redaktorem naczelnym Periodista Digital, jednego z dziesięciu najchętniej czytanych cyfrowych serwisów internetowych w Hiszpanii.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *