Polska, Szwecja i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Możesz uzyskać dostęp do pełnej wersji raportu w tym pliku PDF

Mistrzostwa Świata 2018 rozpoczynają się ponownie Hiszpański wybór Walcz wśród gigantów. Z nazwy stracił tę radość, która pojawiła się wiele lat temu, ale wraz z nową generacją piłkarzy przejmuje kontrolę nad doświadczonym i różnorodnym Louisem Enrique na poziomie klubowym. Jest osadzony w grupie, która ma a priori Ulubiony, Ale to może być jego upadek.

Polska Tak Szwecja W grupie E są to dwie poważne przeszkody. Obaj pokazali wysoki poziom rywalizacji, ale po szwedzkiej stronie brakuje Sladena Ibrahimovica. Ludzie z Paulo Sauce zachowają Roberta Lewandowskiego jako kluczową postać i innego gracza.

Nie mając mniej galonów Słowacja. Grupa rockowa wie, co gra i wydaje więcej niż jeden lubi i nie lubi na dziwną jazdę na łyżwach.

Możesz uzyskać to i wszystkie nasze raporty za darmo, korzystając z tego linku


Hiszpania

Wydaje się, że Hiszpania opuściła najlepszy etap w swojej historii. Drużyna Louisa Enrique mierzy się z konkurencją z listą drużyn, które nie mają wielkich gwiazd Sergio Ramos I jest zagrożony wirusem koronowym. Ferran Torres, Allvaro Morata O Danny Olmo Były jednak największym wyzwaniem dla technika Gerard Moreno Wydaje się być głównym i najlepszym hiszpańskim napastnikiem sezonu.

Najbardziej „zagraniczna” wersja ostatnich lat chce pozwolić sobie na marzenia bez presji bycia uważanym za jednego z najlepszych faworytów, aby podnieść swoje czwarte miejsce Eurocup.

Grupa E: Szwecja, Polska i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Selektor: Louis Enrique

Międzynarodowe forum konkursowe testuje Louisa Enrique, jednego z największych w Europie techników zajmujących się skrytkami. Dzięki zaktualizowanemu pokoleniu zespół bez gwiazd w dniach poprzedzających mistrzostwo, cierpiący z powodu wielu zdarzeń związanych z koronawirusem.

Polska

Mówienie o Polsce to mówienie Robert Lewandowski. Polski napastnik ma duże wyzwanie, aby nadal pokazywać swoją ogromną liczbę bramek. Drużyna nie ma długiej historii w europejskich pucharach, ale jej dynamika jest niezwykła i rośnie w świetnym momencie. To jego czwarty z rzędu udział.

Paulo Sousa, nowicjusz, kończy ten tom Jilinski O Chrysovyak, Został bez partnera do tańca z powodu kontuzji „9” piątek Tak jest uprawniony. Opcje marzenia o zakwalifikowaniu się do trudnej grupy.

Grupa E: Szwecja, Polska i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Grupa E: Szwecja, Polska i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Selektor: Palo saous sa

Portugalczyk, który ma tournee na poziomie klubowym, zda swój najlepszy sprawdzian na tych Mistrzostwach Europy. Zostało to ogłoszone w styczniu Niemal bez czasu na przygotowania dochodzi do swojego pierwszego doświadczenia z pewną niewrażliwością i zapomina o ataku.

Szwecja

Szwecja odniosła pierwszy cios, nie rozpoczynając gry. Sladen Ibrahimović To byłaby świetna wiadomość, ale jego kontuzja pokrzyżowała szwedzkie plany. Jakby tego było mało, dołączyła do niego kolejna pozytywność Kulusewski. Taki, który nie wstrząsnął Jane Anderson, która stworzyła zgrabny i taktyczny zespół z takimi graczami jak Lindelof, Forsberg czy Isaac.

W czterech z pięciu meczów rozegranych w Eurocup nie wyszli poza fazę grupową, w tym roku spróbują zagrać swoje karty z przeciwnikiem Wysoki poziom. Pospieszą swoje opcje na trzecie miejsce z jednokierunkową otwartą drogą, aby znaleźć się w 16. rundzie.

Grupa E: Szwecja, Polska i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Grupa E: Szwecja, Polska i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Selektor: Jane Anderson

Po porażce na Euro 2016 ten klasyk szwedzkich ławek został trenerem. Poprowadził kraj do pierwszego od 12 lat Pucharu Świata Osiągnął kwartał. Ibrahimovic jest ważny w powrocie, jednak nie może ufać szwedzkiemu gigantowi.

SŁOWACJA

Słowacja ma krótką passę w ostatnich etapach mistrzostw Europy. Rozpoczęty w 2016 r., Ale zaskoczył go i zajął ósme miejsce. Teraz, mimo świetnego pierwszego występu, ma ważne wyzwanie w zespole z zespołami Dużo konkurencji.

Hamsik Najlepiej byłoby mieć zespół Stephena Tarkovica bez nazw bombowych, ale w którym Dubrovka, Screenier, Tuda, Lobotka czy Weiss stoją samotnie jako filary reprezentacji narodowej.

Grupa E: Szwecja, Polska i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Grupa E: Szwecja, Polska i Słowacja chcą nowego hiszpańskiego czeku

Selektor: Stephen Tarkovic

Po niespodziewanym wyjściu Powell Hubble W październiku jego zastępca objął urząd i zadebiutował śpiewająco Bolesna dogrywka Przeciw Irlandii Północnej. W swoim pierwszym dużym wyzwaniu będzie polegał na umiarkowanie znanych imionach.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *