Polska vs Arabia Saudyjska, Puchar Świata, Katar 2022, druga runda, trzecia grupa

Polska vs Arabia Saudyjska, Puchar Świata, Katar 2022, druga runda, trzecia grupa

Polska i Arabia Saudyjska otwierają kurtynę drugiego terminu meczu Grupy C Katar 2022, kiedy spotykają się na stadionie Education City. Uważam, że dla reprezentacji Meksyku ważne jest, aby spróbować zakwalifikować się do 1/8 finału turnieju.

Saudyjczycy już w swoim pierwszym występie zaskoczyli, pokonując jednego z najwybitniejszych kandydatów do tytułu mistrza świata, jakim jest Argentyna, aby zrobić ważny krok i wejść do rywalizacji jako jeden z potencjalnych kwalifikatorów 1/8 finału w tej branży. Kiedy wyglądali jak ofiara.

Polecamy: Meksykanie kontuzjowani na wydmach w Katarze, wideo.

Tymczasem Polacy w swoim debiucie zremisowali z Meksykiem i będą musieli zdobyć punkty, jeśli chcą łatwiej dostać się do finałowego meczu fazy grupowej z Argentyną.

Obie drużyny chcą zrobić ważny krok w kierunku hipotetycznego zakwalifikowania się do 1/8 finału, etapu, którego nie osiągnęły w tym stuleciu, gdyż Polska ostatni raz osiągnęła to w 1986 r., a Arabom nie udało się tego dokonać od 1994 r.

Harmonogram oglądania i słuchania meczu Polska – Arabia Saudyjska.

26 listopada

O 7:00.

Transmisja telewizyjna: Sky Sports.

Transmisja radiowa: W Deportes, godz. 7:30. Radio W 96,9 FM.

Tak Polska zmierzy się z Arabią Saudyjską, kolejnym konkurentem Meksyku, w meczu, który będzie można obejrzeć za pośrednictwem Cadeny W.

Może cię zainteresować: Katar 2022: Ekwador miał zaskoczyć Holandię

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *