Projekt artystyczny z pokrywami włazów w Manizales

Łącznie w dokach, na trasie prowadzącej od pomnika Los Colonizadores do Mediolanu, znajdzie się 150 kapeluszy Aguas de Manizales, którym będą towarzyszyć historyczne stacje, każda z kodem QR, która pozwoli turystę lub mieszkańca, aby przeżyć cyfrowe doświadczenie.

Projekt istnieje od około trzech i pół roku i powstał podczas rozmowy z grupą wolontariuszy.

Z zeszłorocznym zaproszeniem będzie też specjalna trasa w autonomicznej wspólnocie, uniwersytetach i stadionie. Otrzymaliśmy 150 prac od artystów z Manizales, Caldas i Kolumbii oraz z krajów takich jak Polska, Japonia, Argentyna, Hiszpania i Meksyk. Ponadto każdy historyczny przystanek zawiera element doświadczenia dla historyka Albero Valencia, który zapewnia spokój ducha, że ​​historia jest dobrze opowiedziana.

Przeczytaj także

Wystawa

W tym czasie to, co się robi, to pokazać ludziom w Manizal, poprzez wystawy, jak jeżdżą tapas, dlatego pokazano to na Plaza de Bolivar, w Sekretariacie Kultury Caldas, w Tourist Show z Annato i z 1 czerwca będą w Muzeum Sztuki Caldas (MAC).

Celem jest, aby w 173. urodziny Manizalesa te pierwsze kapelusze zostały zainstalowane i stwierdzono, że firmy mogą sponsorować artystyczne kapelusze przez rok. Dzięki temu turysta poprzez kod QR dowie się nie tylko historii personelu znajdującego się na okładce, ale również kim się opiekuje. Dodatkowo po zakończeniu wirtualnej wizyty turysta może również przekazać darowiznę na rzecz Fundacji Małe Serce.

Jak informowała LA PATRIA w czerwcu ubiegłego roku, pomysł połączenia tych monet ze sztuką narodził się w Japonii, po tym, jak Ricardo Velez, jeden z wolontariuszy Fundacji, odwiedził ten kraj i zauważył, że sztuka została namalowana w manhoro (kapelusze). z kanałów). w języku japońskim i angielskim.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.