Przesyłanie zdjęć przez WhatsApp będzie bezpieczniejsze i bardziej prywatne niż kiedykolwiek z komputera PC

Przesyłanie zdjęć przez WhatsApp będzie bezpieczniejsze i bardziej prywatne niż kiedykolwiek z komputera PC

The Opisowa aplikacja do przesyłania wiadomości Dziś rano doznał niezliczonych publicznych upadków. To spowodowało, że tysiące ludzi na całym świecie wpadło w panikę, gdy zobaczyli, że nie mogą komunikować się tak, jak tradycyjnie robią to z innymi. Ale poza tymi upadkami WhatsApp nadal pracuje nad nowymi funkcjami, takimi jak ta, którą znamy z wersji na komputery stacjonarne, takiej jak wersja dla systemu Windows. Dzięki niemu przekierowanie zdjęć będzie bezpieczniejsze.

Możesz zamazać wrażliwe części

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się tego Główne alternatywy dla WhatsAppSignal już posiada funkcję, która automatycznie przyciemnia wszystkie lub niektóre twarze pojawiające się na obrazie. W ten sposób możemy przesłać np. zdjęcie innych osób, którym nie ufamy tak bardzo, a przed którymi chcemy zachować prywatność nieletnich. Teraz coś podobnego zbliża się do wersji beta WhatsApp dla Windows, jak ujawniła WaBetaInfo, strona internetowa specjalizująca się w funkcjach tworzenia aplikacji do przesyłania wiadomości.

Na zdjęciu widzimy, że w nowym edytorze zdjęć znajduje się nowa ikona, która pozwala nam to zrobić Dostęp do częściowego lub całkowitego rozmycia obrazu. Jak widać, możemy wybrać obszar obrazu tak, aby go rozmyć, a także możemy określić intensywność tego rozmycia, aby dostosować się do obrazu i naszych własnych potrzeb. Jest nawet przycisk wyboru rodzaju rozmycia, który w zasadzie rozmywa piksele innym wzorem. Dlatego przed wysłaniem zdjęcia możemy np. zamazać twarz osoby, tablicę rejestracyjną lub konkretny znak na zdjęciu.

Ułatwi to przekierowanie zdjęć, a przede wszystkim bardziej prywatne, dzięki możliwości ukrycia informacji, które w danym momencie mogą być wrażliwe, nie tylko dla nas, ale także dla osób lub przedmiotów, które pojawiają się na zdjęciu. Ta funkcja pojawia się w wersji demonstracyjnej aplikacji w Jego wersja na komputer stacjonarny, w szczególności 2.2241.2. Co najlepsze, nie jest to ukryta funkcja, ale jest już dostępna dla niektórych z tych użytkowników, więc przy odrobinie szczęścia będziesz mógł z niej korzystać, jeśli masz zainstalowaną tę wersję na swoim komputerze.

Więc w ten sposób Wersja komputerowa jest już zaawansowana na urządzeniach mobilnychWydaje się, że w tej chwili nie jest dostępny w krótkim okresie. Bez wątpienia funkcja, która znacznie poprawia aplikację do przesyłania wiadomości i przybliża WhatsApp do aplikacji takich jak Signal, chociaż w tym przypadku nie jest to zautomatyzowane, jak ta inna aplikacja. Minęły tygodnie, zanim ta funkcjonalność dotarła do wszystkich użytkowników komunikatora, nie tylko na PC, ale także na telefonie komórkowym, o ile nie angażujemy się w kolejne spadki, które niestety coraz częściej pojawiają się w aplikacji Meta.

Upewnij się, że jesteś zainteresowany:

Odzyskano WhatsApp: wiadomości i dźwięki już przybywają


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *