Przyćmione, ale przytłumione światło – Juventud Rebelde

Czterech kubańskich bokserów po raz pierwszy wspięło się na tkaniny Kompleksu Pamięci Leszka Drogosza w Kielcach, mając na celu utrzymanie niepokonanego biegu Antyli na Mistrzostwach Świata Juniorów w Boksie.

W pierwszym zakręcie wagi ciężkiej Fernando Alejandro Arzola Lopez (+91 kg) miejscowy Jacob Matthews w walce, która rozpoczęła się, gdy obaj bokserzy byli nieco ostrożni, a każdy z nich zastanawiał się nad swoim przeciwieństwem. Jednak pięciu sędziów zobaczyło, jak Kubańczyk wygrał w rundzie otwarcia.

Tonik podobny do poprzednich bitew. Wydaje się, że do tej pory kubańscy przeciwnicy nie wiedzą, jak zarządzać swoją energią.

Arsola zwyciężyła z siłą oporu. Sądząc po sile swoich uderzeń, Kubańczyk wydawał się starać się zakończyć walkę wcześniej, ale jego przeciwnik zdołał – z największym wysiłkiem – uniknąć każdej piłki. Zgodnie z oczekiwaniami, ostateczne głosowanie (5-0) pokazało Kubańczykowi niekwestionowanego zwycięzcę.

Trzeba powiedzieć, że tak, Kubańczyk kilka razy zwracał uwagę, aby wyrwać go przeciwnikowi, co powinno być dopracowane w obliczu kolejnych rund, gdzie przeciwnik będzie miał lepszą jakość.

O godzinie drugiej, w bardziej dynamicznej walce w kategorii 81kg, Brian Leon Salgado został wyzwany przez kazachskiego zawodnika tego samego stylu Yrasila Zakbekova. Aż do tego momentu turnieju najbardziej o nas walczyła.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *