Przyczepa Correos przybyła do Polski z pomocą humanitarną dla najbardziej dotkniętych wojną

Sewilla, 5 (Europejska prasa)

23-płytowa przyczepa Correos, która zawiera 23 tace z niepsującą się żywnością, lekarstwami i podstawowymi artykułami pierwszej potrzeby dla ludzi najbardziej dotkniętych rosyjską inwazją na Ukrainę, przyjechała do Polski z Sewilli, 17 kilometrów od granicy z Ukrainą.

Inicjatywa została zainicjowana przez wolontariuszy z Sewilli i Maiden Malaga, Zjednoczonego Stowarzyszenia Ukrainy, oprócz SEPI, poprzez ich darowizny z Rad Miejskich Sewilli i La Rinkonada oraz mieszkańców Sewilli. W oświadczeniu.

Produkty dla administracji zostały przekazane Jarosławowi Wasylcowi ze Stowarzyszenia Majdan w ukraińskim Lwowie, skąd trafią do ludności na terenach najbardziej dotkniętych wojną. Stowarzyszenia, organizacje i spółdzielnie wyraziły wdzięczność za tę ważną pomoc, która pomoże zaspokoić potrzeby ludności ukraińskiej dotkniętej konfliktem w tym kraju.

Nowa przesyłka obejmuje ponad 25 ton pożywnej żywności, dwie ciężarówki wysłane z Madrytu do Polski przez Corios oraz dwa samoloty obsługiwane przez Airbus A330 „Milana Bonita”, część Corios Cargo. Ponad 40 ton pomocy humanitarnej trafiło na Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Pomoc, wysłana do Światowej Kuchni Centralnej, zawierała sprzęt kuchenny do przygotowywania ciepłych posiłków w różnych miejscach przy granicy dla Ukraińców uciekających z konfliktu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.