Rejestracja jest otwarta na największy na świecie konkurs wideo na temat turystyki

Rejestracja w Top Travel Video Marketing Highlights trwa do 15 stycznia. CIFFT Circuit zrzesza najlepsze światowe festiwale filmów turystycznych w konkursie w formie „Championship” lub „League”, aby wyróżnić i nagrodzić najlepsze filmy i kampanie dotyczące miejsc, produktów i usług turystycznych z całego świata.

W tej 34. edycji konkurs obejmuje już wiele gmin, regionów turystycznych, katarskich marek i firm turystycznych z Austrii, Azerbejdżanu, Chorwacji, Francji, Finlandii, Grecji, Japonii, Polski, Portugalii, Słowenii, RPA, Hiszpanii, Tajwanu i innych. .

Prezentowane prace przez cały rok będą uczestniczyć w festiwalach tworzących arenę rozsianą po czterech kontynentach: Nowym Jorku (USA), Cannes (Francja), Los Angeles (USA), Cape Town (RPA), Aomori (Japonia). , Tortosa . (Hiszpania), Zagrzeb (Chorwacja), Amorgos (Grecja), Orem (Portugalia), Veliko Gradist (Serbia) i Wiedeń (Austria).

Na każdym etapie areny produkty audiowizualne będą oceniane i nagradzane przez międzynarodowe jury oraz ekspertów z branży turystycznej, marketingowej i audiowizualnej, w tym zdobywców Oskara i Emmy.

Nagrody zdobyte w CIFFT Circuit staną się punktami dającymi dostęp do CIFFT Ranking List, wiodącego światowego zasobu oceniającego kreatywność i skuteczność w komunikacji turystycznej, która tworzy najlepsze na świecie filmy turystyczne w pięciu kategoriach tematycznych: Destination City, Region and Country, Tourism Services i Produkty Turystyczne.

CIFFT Circuit co roku przyciąga coraz więcej uczestników, odnoszące sukcesy marki turystyczne, agencje kreatywne i producentów z całego świata. Oprócz nagród konkurs zapewnia również uczestnikom możliwość pomiaru wydajności, sieci i widoczności.

W 2021 r. o tytuł najlepszego filmu podróżniczego na świecie rywalizowało ponad 3300 filmów turystycznych z ponad 90 krajów. Światowe Nagrody Filmowe Turystyki, nadawane z Walencji (Hiszpania), ujawniły najlepsze światowe filmy turystyczne roku i zobaczyły filmy z Austrii, Australii, Danii, Grecji, Włoch, Japonii, Litwy, Słowenii, RPA, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych Królestwo… Wśród zwycięzców.

CIFFT Arena to inicjatywa Międzynarodowego Komitetu Turystyki Festiwali Filmowych (CIFFT), wspierana przez Światową Organizację Turystyki UNWTO (Światową Organizację Turystyki), ETC (Europejską Komisję Podróży), CTO (Caribbean Tourism Organisation) i CATA (Central American Tourism Stowarzyszenie).

Aby zarejestrować wideo promocyjne dotyczące turystyki dla CIFFT Circuit 2022, odwiedź stronę www.cifft.com.

CIFFT Circuit Stage 2022 – Festiwale filmowe w Nowym Jorku – Nowy Jork (USA)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *