Reprezentacja Kolumbii: Przed kwalifikacjami Bure, Ospina i Muñoz grają w Europie | Sporty

przed osiągnięciem Wybór Kolumbii Wielu graczy wspomniało o rozegraniu podwójnej play-off 11 i 16 listopada Rinaldo Rueda Będzie miała pracę w Liga Europejska.

Od godziny 12:45 będą rozgrywane mecze Ligi Europy Zespoły Borre, Ospina i MuñozKtóry spróbuje zdobyć trzy punkty i tym samym zbliżyć się do rankingu do następnej rundy.

El Genk autorstwa Daniela Muñoza, Johna Lucomiego i Carlosa Cuesta Będą musieli zdobyć trzy punkty przeciwko West Ham United w krajowych warunkach, aby dalej walczyć o klasyfikację, ponieważ są na ostatnim miejscu, ale z tymi samymi punktami co drugie i trzecie. Musimy pamiętać, że Cuesta jest kontuzjowana i opuści drużynę narodową i ten mecz.

Czytam tutaj:

Ze swojej strony Napoli i David Ospina spodziewają się zwycięstwa, gdy odwiedzą Legię Warszawa w Polsce, Obecni liderzy ligi włoskiej są na drugim miejscu z czterema punktami, jeśli wygra, może ukończyć jazdę w grupie C.

Podobnie Frankfurt, gdzie gra Kolumbijczyk Rafael Santos Puri, czeka ciężka próba, gdy odwiedzi Olympiakos w Grecji. Obaj są na czele grupy D, a zwycięstwo nie tylko decyduje o liderze grupyAle która drużyna będzie bliżej awansu do następnej rundy.

Pozostali Kolumbijczycy, którzy zagrają w czwartek w Europie, będą Alfredo Morelos Z Rangersami przeciwko Brondby w Norwegii, a także w Lidze Konferencyjnej, Louis Sinistra Del Vernord przybył do Niemiec, aby zmierzyć się z Unión Berlin i wreszcie ktoś inny został wezwany do Selekcji, Davinson SanchezMógłby być ze Spurs przeciwko Vitesse.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *