Rodzice ostrzegają przed nieodpowiednimi treściami w tym świątecznym filmie na Netflix

pora roku Filmy świąteczne przybył. Kanały telewizyjne i platformy streamingowe już otworzyły zakaz i planują weekend, aby cieszyć się wartościowym czasem z rodziną i co roku większy katalog.

na platformach np Netflixa Znaleźliśmy wiele odmian, którymi możemy się cieszyć Świąteczne odliczanie. Ale wśród nich wszystkich jest jedna, która zaalarmowała wielu rodziców. Było wielu, którzy wołali do nieba Niewłaściwa zawartość znaleźć w komiksachDavida Walgana.

Opowiada wyobraźni Dwie równoległe historie, które kończą się razem. Z drugiej strony od krasnala, który jest zmęczony pracą na pół etatu Święty MikołajPostanawia uciec z bieguna północnego. Drugi to David, który od intensywnego przeżywania tradycji bożonarodzeniowych w polskich górach przeszedł do Warszawy, gdzie jego rodzice są bardzo zajęci. Elf dołącza do Davida w wyprawie, której celem jest odzyskanie bożonarodzeniowych mocy, podczas gdy Święty Mikołaj, pani Mikołajowa i rodzice młodzieńca go szukają.

Najwyraźniej jeszcze jeden świąteczny film wiele z tego ukrywa Referencje, które mogą rozwikłać fantazje najmniejszego z domu. Istnieje kilka odniesień do Sekret magii Świąt Bożego Narodzenia I inne postacie, takie jak on Wróżka zębowa. Wrażliwe informacje dla dzieci zaalarmowały wielu rodziców.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.