Sale handlowe Kuby i Polski świętują wirtualne spotkanie

Warszawa, 11 maja 2021 r.

Ruben Ramos Arietta, wiceprezes Kubańskiej Izby Gospodarczej i Andrzej Arenderski, prezes Izby Gospodarczej RP, zgodzili się zwrócić uwagę na rosnące zainteresowanie przedsiębiorców i przedsiębiorców z obu krajów wspieraniem wzrostu gospodarczego i dywersyfikacji. Stosunki handlowe stosunków dwustronnych.

Obie strony udowodniły możliwości i nowe możliwości, argumentując, że należy zidentyfikować konkretne obszary współpracy.

W obecności biznesmenów z obu krajów głos zabrali Dyrektor Ministerstwa Gospodarki i Inwestycji, były Ambasador RP na Kubie oraz obecny Dyrektor Kanclerz RP Anna Pescos oraz Business Manager Polski Mikeis Farik. Inolvis Bonachia Gonzalez, dyrektor ds. Polityki handlowej Minsex na Kubie i George Mart ்ட nez Martinez, ambasador Kuby w Polsce.

W strukturze wirtualnego forum potępiono dotkliwe skutki gospodarczego, handlowego i finansowego oblężenia wyspy przez ponad 60 lat.

(Embakuba-Polska)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *