Samsung zaprasza do zanurzenia się w świecie Bora Purple – Samsung Polska Newsroom

Wciągający kolor Galaxy Z Flip4 i Galaxy S22 ma zachwycać i stymulować kreatywność

Dla tych, którzy szukają oryginalności i nowych sposobów wyrażania siebie, proponujemy Bora Purple, wyjątkowy odcień fioletu, który łącząc spokój niebieskiego z ekscytacją czerwieni, wywołuje ciepło i optymizm. Dzięki Bora Purple smartfony Galaxy Z Flip4 i Galaxy S22 są gotowe, aby nadać użytkownikom więcej stylu i osobowości.

Bora Purple nie jest pierwszym odcieniem fioletu, jakiego użył Samsung. Na przestrzeni lat fiolet i jego warianty zostały już wybrane przez markę na bohatera swoich urządzeń mobilnych. Legacy fioletowy i fioletowy są częścią linii Galaxy od 2017 roku, wraz z wydaniem Samsunga Galaxy S8 w kolorze o nazwie Amethyst. Natomiast Galaxy S9 przyniósł UV w 2018 roku, a ostatnio Galaxy Z Flip3 przyniósł fiolet. Teraz Bora Purple koloruje nowe Z Flip4 i S22, jeszcze bardziej dodając moc do linii high-endowych telefonów komórkowych marki.

Samsung Galaxy S22 w kolorze Bora Purple

„Pura” to koreańskie słowo oznaczające kolor fioletowy. Tak więc dosłowne tłumaczenie Bory Purple oznacza „Purple Purple”, co jest uroczym i zabawnym sposobem na nazwanie tego odcienia, który żyje między fioletem, magenta i lawendą.

Wraz z eleganckim stylem nowych urządzeń Galaxy Z Flip4 i Galaxy S22, Bora Purple to dodatkowy wybór dla ludzi, aby wyrazić swoją osobowość i styl za pomocą smartfona, który jest dzisiejszą autentycznością. Symbolizuje to, co reprezentuje Samsung: indywidualność i bezkompromisową innowacyjność.

Psychologia kolorów często kojarzy się z inspiracją i wyobraźnią, a odcienie fioletu mogą kojarzyć się również z tantiemami i luksusem, nadając smartfonom Samsunga elegancji.

Dowiedz się więcej o Samsung Galaxy Z Flip4 i nowym Samsungu S22 dostępnym w kolorze Bora Purple tutaj: https://www.samsung.com/mx/smartfony/

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.