Santander nie będzie już prezentował swoich wyników zgodnie z nową konfiguracją | Firmy

Powiedział Banco Santander Opiera się to na informacjach finansowych za pierwszy kwartał
W tym roku swoje wyniki przedstawi w nowych sekcjach Ze względu na obecną strukturę organizacyjną: Santander, cyfrowy konsument Bank i Pagonext.

Zespół kierowany przez Anę Bodon wyjaśnia w przesłanych komunikatach Do Krajowego Urzędu Nadzoru Rynku Obligacji, że zmiany będą miały wpływ Do raportowanych segmentów biznesowych, ale w żadnym wypadku się nie zmieniają Statystyki kont grupowych.

Santander połączy tradycyjne operacje bankowe w Europie (Hiszpania, Wielka Brytania, Portugalia, Polska i inne), Ameryka Północna (Wielka Brytania Stany Zjednoczone i Meksyk) i Ameryka Południowa (Brazylia, Chile, Argentyna, Urugwaj, Peru i Kolumbia).

Nowy dział Digital Consumer Bank obejmie głównie Santander Consumer Finance Division, zawiera teraz dane Wielka Brytania i Open Bank.

Ponadto pojawi się nowy, drugorzędny dział o nazwie „Pagonext”, Obejmuje to rozwiązania biznesowe, rozwiązania biznesowe i przedsiębiorstwa konsumenckie Rozwiązania, wcześniej zawarte na Santander Global Platform, która Zniknie.

Pojawią się wyniki uzyskane przez nowe firmy Netnet, One Trade, Ebury, Payments Hub, Super Digital O Paco FX.

Aby ułatwić porównanie danych za pierwszy kwartał Wydany 28 kwietnia, zawiera dane w formacie profesjonalnym Części 2020 są podzielone na kwartały.

To taniec liczb wynikający z dobrodziejstwa Europy w 2020 roku 2,656 mln do 4 1413 mln, co oznacza, że ​​zostanie odliczone 1243 milionów na ten temat, cały biznes już nie istnieje Santander zapewnił finansowanie konsumenckie.

Ten biznes, wraz z biznesem Open Bank, będzie teraz wyglądał na nowy Tytuł cyfrowej bankowości konsumenckiej, gdyby był w 2020 r 1,133 mln zysku.

Efekt wyniósłby teraz 1492 miliony w Ameryce Północnej 1472 mln, w Ameryce Południowej wzrośnie z 2927 mln do 2907 Milionów po tym, jak oba regiony zaakceptowały te straty Sandander jest podobny do Global Payments.

Santander Global Payments osiągnął czerwoną liczbę 150 milionów W 2020 roku, ale jak zespół usunie tę sekcję, teraz te straty Są rozpatrywane według różnych obszarów geograficznych.

W przypadku sekcji drugorzędnych, jeśli stosuje się nowe oświadczenie Dla liczb z 2020 r. Zysk z działalności bankowości detalicznej Corporate Bank doda 225 milionów, do 4420 milionów Zarządzanie dużymi aktywami będzie kosztować od 25 do 45 milionów, Odpowiednio.

Główna innowacja w tym nowym segmencie pochodzi od Pagonext Gdyby to było w 2020 roku, miałoby 116 strat Milion.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *