Santander nie będzie już prezentował swoich wyników zgodnie z nową konfiguracją | Firmy

Powiedział Banco Santander Opiera się to na informacjach finansowych za pierwszy kwartał
W tym roku swoje wyniki przedstawi w nowych sekcjach Ze względu na obecną strukturę organizacyjną: Santander, cyfrowy konsument Bank i Pagonext.

Zespół kierowany przez Anę Bodon wyjaśnia w przesłanych komunikatach Do Krajowego Urzędu Nadzoru Rynku Obligacji, że zmiany będą miały wpływ Do raportowanych segmentów biznesowych, ale w żadnym wypadku się nie zmieniają Statystyki kont grupowych.

Santander połączy tradycyjne operacje bankowe w Europie (Hiszpania, Wielka Brytania, Portugalia, Polska i inne), Ameryka Północna (Wielka Brytania Stany Zjednoczone i Meksyk) i Ameryka Południowa (Brazylia, Chile, Argentyna, Urugwaj, Peru i Kolumbia).

Nowy dział Digital Consumer Bank obejmie głównie Santander Consumer Finance Division, zawiera teraz dane Wielka Brytania i Open Bank.

Ponadto pojawi się nowy, drugorzędny dział o nazwie „Pagonext”, Obejmuje to rozwiązania biznesowe, rozwiązania biznesowe i przedsiębiorstwa konsumenckie Rozwiązania, wcześniej zawarte na Santander Global Platform, która Zniknie.

Pojawią się wyniki uzyskane przez nowe firmy Netnet, One Trade, Ebury, Payments Hub, Super Digital O Paco FX.

Aby ułatwić porównanie danych za pierwszy kwartał Wydany 28 kwietnia, zawiera dane w formacie profesjonalnym Części 2020 są podzielone na kwartały.

To taniec liczb wynikający z dobrodziejstwa Europy w 2020 roku 2,656 mln do 4 1413 mln, co oznacza, że ​​zostanie odliczone 1243 milionów na ten temat, cały biznes już nie istnieje Santander zapewnił finansowanie konsumenckie.

Ten biznes, wraz z biznesem Open Bank, będzie teraz wyglądał na nowy Tytuł cyfrowej bankowości konsumenckiej, gdyby był w 2020 r 1,133 mln zysku.

Efekt wyniósłby teraz 1492 miliony w Ameryce Północnej 1472 mln, w Ameryce Południowej wzrośnie z 2927 mln do 2907 Milionów po tym, jak oba regiony zaakceptowały te straty Sandander jest podobny do Global Payments.

Santander Global Payments osiągnął czerwoną liczbę 150 milionów W 2020 roku, ale jak zespół usunie tę sekcję, teraz te straty Są rozpatrywane według różnych obszarów geograficznych.

W przypadku sekcji drugorzędnych, jeśli stosuje się nowe oświadczenie Dla liczb z 2020 r. Zysk z działalności bankowości detalicznej Corporate Bank doda 225 milionów, do 4420 milionów Zarządzanie dużymi aktywami będzie kosztować od 25 do 45 milionów, Odpowiednio.

Główna innowacja w tym nowym segmencie pochodzi od Pagonext Gdyby to było w 2020 roku, miałoby 116 strat Milion.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *