Sergio Garcia zajął 25. miejsce poniżej par

kastylijski Sergio GarciaI Zwycięzca Mistrza 2017, rozdał trzy karty 72 (par), 74 i 74 (+3) w ciągu pierwszych trzech dni, ale w tę niedzielę był zadowolony ze swojej pierwszej rundy poniżej poziomu w Augusta National. Sergio wykonał cztery birdie na jednego bogeya i double bogey, aby zamknąć turniej z rundą 71 (-1) i 291 w sumie (+3), w pierwszej 25.

Pierwsze dziewięć dołków pokrył samotnym ptakiem na dołku 3, a wszystkie pary, kłopoty pojawiły się od dziesiątego, z duchem i sobowtórem na przerażającej 11, najpierw w Ame Corner, gdzie kąpał się w wodach pozostawionych przez green. Rzucając ręcznik, facet z Borriol podpisał trzy ptaki stąd do mety, za wspomniane 71 trafień i ostatecznie wylądował na boisku.

„Cieszę się, że zrobiłem swoje najlepsze osobiste okrążenie w tygodniu, mimo że dzień, w którym uderzył piłkę, był prawdopodobnie najgorszy. Dobre zakończenie po 10 i 11, z którymi trochę się zmagaliśmy, i ok… Tutaj o w weekend i ciesząc się widzami, Field… „Garcia w końcu docenił.

„Fakt, że przyjechali przyjaciele tacy jak Pau Gasol czy Luis Figo i ich córka, jest bardzo ważny, są dobrymi przyjaciółmi i zawsze dobrze jest mieć wokół siebie przyjaciół, którzy również byli świetni w ich sporcie i którzy wiedzą, jak ciężko jest być tutaj – dodał mężczyzna z Castellón.

„Po 10 i 11 wiedziałem, że są szanse na wróble, o ile dobrze uderzasz piłkę. Wiedziałem, że jeśli znajdę „coś”, aby spróbować dokończyć, nawet jeśli było to awaryjnym zamachem, mógłbym trochę trochę pewności siebie. Oczywiście wykonałem kilka strzałów. „Naprawdę dobre i ostatecznie myślę, że jest w porządku” – wyjaśnił Serhio.

Zapytany, czy wydaje się bliski czegoś wielkiego, odpowiedział: „Pozostało mi do zrobienia, zostało mi dużo pracy. Powoli zbliżam się trochę, ale zostało mi dużo pracy. Nadal mam pewność siebie kiedy nie trafisz dobrze, musisz nad tym popracować, kiedy zaczynasz robić rzeczy… widzisz rzeczy trochę bardziej pozytywnie, trochę łatwiej… to prawdopodobnie jest to, z czym teraz boryka się Scotty Scheffler, nawet jeśli jest hit, który nie trafia tam, gdzie się spodziewa, nadal widzi to, jak to możliwe”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.