Silent Hill Townfall ma wiele tajemnic, które fani mogli odkryć oglądając zwiastun gry

Silent Hill Townfall ma wiele tajemnic, które fani mogli odkryć oglądając zwiastun gry

The Cicha transmisja Zostawił nam szereg ogłoszeń, które fani sagi przyjęli z otwartymi ramionami. Po wielu latach oczekiwania ciche wzgórze Wrócił i robi to z trzema wspaniałymi projektami, z których każdy jest inny.

Nowa duża odsłona franczyzy, Silent Hill i Zostawiłem dobry smak w ustach, remake ciche wzgórze 2 Połączy weteranów z nowymi graczami i Upadek miasta Silent Hill To niezależny projekt, który dał wiele do powiedzenia.

wideo

SILENT HILL: TOWNFALL – Teaser Trailer Show

W szczególności jest kilka rzeczy do skomentowania. Adres jest Opracowany przez No Code i opublikowany przez Annapurna Interactive grupa we wszechświecie ciche wzgórzenaturalnie.

Upadek miasta Silent Hill Zaprezentowano jej zwiastun, który sprawił, że wielu chciało więcej i właśnie dlatego mówi się o grze, ponieważ dyrektor kreatywny firmy wyjaśnił to podczas wprowadzania gry:

Zwiastun to oczywiście dopiero początek, nie możemy pokazać więcej, chociaż warto jeszcze raz obejrzeć ten zwiastun i zobaczyć, co mogłeś przegapić.Skomentował, co natychmiast skłoniło fanów do odkrycia, co ukrywał w nagraniu.

Najlepsze dyski twarde, jakie możesz kupić do swojego PS5

Jeśli potrzebujesz zwiększyć pojemność swojego PS5, te dyski twarde są niedrogie, a także pozwalają zainstalować na nich dziesiątki gier.

Zobacz listę

Tajemnice wodospadu Silent Hill

Tak jak mówiliśmy, fani potraktowali to poważnie i opublikowali pliki Więcej niesamowitych odkryć w zwiastunie Silent Hill Townfall. Brzmienie zwiastuna pozostawiło nam wiele wskazówek na temat fabuły gry.

użytkownik MilkManEX Przeanalizuj dźwięk za pomocą spektrogramu, aby odkryć następujący tekst: „Cokolwiek serce zatrzyma się w tym mieście”. I na tym rzecz się nie kończy.

Jeśli zatrzymasz zwiastun w określonych momentach, możesz to zobaczyć Monity alfabetu Morse’a Co jest interpretowane jako „Nie wiem, jak się wydostać” i „Twoje ciało jest słabe”. Czy chcesz więcej? Cóż, uważaj, bo zwiastun też mógł się sprawdzić Połączenia z innymi grami.

W części, w której pojawia się mapa, wydaje się, że mówi „Czy to naprawdę Al-Issa?” , który zrodził teorie na temat postaci z pierwszej gry. Dodatkowo Valtiel z Silent Hill 3 został skomentowany na drugim 45…

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze? Nie wątpcie, że tutaj opowiemy wam wszystko o tym, co widzieliśmy w Cicha transmisja. Zapamietaj to Silent Hill i Będzie zawierać oryginalną historię, która przeniesie nas z powrotem do Japonii w latach 60. XX wieku. Czy wiesz, że oryginalny tłumacz ciche wzgórze 2 Czy wiedziałem coś o remake’u?

Linia: Świergot

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *