Silent Hill Townfall ma wiele tajemnic, które fani mogli odkryć oglądając zwiastun gry

The Cicha transmisja Zostawił nam szereg ogłoszeń, które fani sagi przyjęli z otwartymi ramionami. Po wielu latach oczekiwania ciche wzgórze Wrócił i robi to z trzema wspaniałymi projektami, z których każdy jest inny.

Nowa duża odsłona franczyzy, Silent Hill i Zostawiłem dobry smak w ustach, remake ciche wzgórze 2 Połączy weteranów z nowymi graczami i Upadek miasta Silent Hill To niezależny projekt, który dał wiele do powiedzenia.

wideo

SILENT HILL: TOWNFALL – Teaser Trailer Show

W szczególności jest kilka rzeczy do skomentowania. Adres jest Opracowany przez No Code i opublikowany przez Annapurna Interactive grupa we wszechświecie ciche wzgórzenaturalnie.

Upadek miasta Silent Hill Zaprezentowano jej zwiastun, który sprawił, że wielu chciało więcej i właśnie dlatego mówi się o grze, ponieważ dyrektor kreatywny firmy wyjaśnił to podczas wprowadzania gry:

Zwiastun to oczywiście dopiero początek, nie możemy pokazać więcej, chociaż warto jeszcze raz obejrzeć ten zwiastun i zobaczyć, co mogłeś przegapić.Skomentował, co natychmiast skłoniło fanów do odkrycia, co ukrywał w nagraniu.

Najlepsze dyski twarde, jakie możesz kupić do swojego PS5

Jeśli potrzebujesz zwiększyć pojemność swojego PS5, te dyski twarde są niedrogie, a także pozwalają zainstalować na nich dziesiątki gier.

Zobacz listę

Tajemnice wodospadu Silent Hill

Tak jak mówiliśmy, fani potraktowali to poważnie i opublikowali pliki Więcej niesamowitych odkryć w zwiastunie Silent Hill Townfall. Brzmienie zwiastuna pozostawiło nam wiele wskazówek na temat fabuły gry.

użytkownik MilkManEX Przeanalizuj dźwięk za pomocą spektrogramu, aby odkryć następujący tekst: „Cokolwiek serce zatrzyma się w tym mieście”. I na tym rzecz się nie kończy.

Jeśli zatrzymasz zwiastun w określonych momentach, możesz to zobaczyć Monity alfabetu Morse’a Co jest interpretowane jako „Nie wiem, jak się wydostać” i „Twoje ciało jest słabe”. Czy chcesz więcej? Cóż, uważaj, bo zwiastun też mógł się sprawdzić Połączenia z innymi grami.

W części, w której pojawia się mapa, wydaje się, że mówi „Czy to naprawdę Al-Issa?” , który zrodził teorie na temat postaci z pierwszej gry. Dodatkowo Valtiel z Silent Hill 3 został skomentowany na drugim 45…

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze? Nie wątpcie, że tutaj opowiemy wam wszystko o tym, co widzieliśmy w Cicha transmisja. Zapamietaj to Silent Hill i Będzie zawierać oryginalną historię, która przeniesie nas z powrotem do Japonii w latach 60. XX wieku. Czy wiesz, że oryginalny tłumacz ciche wzgórze 2 Czy wiedziałem coś o remake’u?

Linia: Świergot

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *