„Singin’ in the Rain” przenosi Alicante z humorem przejścia od filmów talkie do filmów niemych

Rewolucja w komunikatorach pozbawiła pracy wielu hollywoodzkich aktorów. To był punkt wyjścia do musicalu Śpiewać w deszczu, która kończy krajową trasę koncertową w Alicante i Walencji. A w nim lśni życiodajna Mireia Portas Lena Lamont, postać, która jest nie na miejscu, ponieważ jej głos jest niesympatyczny.

Nagroda Talía, którą Portas otrzymał w tej wersji wyreżyserowanej przez Àngela Llàcera, jest wyrazem uznania dla jego pracy w komedii, która patrzy na Lamonta z większą sympatią. Dzięki tej nagrodzie, powiedział przez telefon przed przybyciem do kierownika sceny w dniach 25-28 maja, czuje, że osiągnął „wisienkę na torcie”.

Po Piętnastolatek wcielił się w program humorystyczny wszelkiego rodzaju polityków Polska Z TV3 jej wielokrotnie nagradzany powrót na scenę bardzo ją ekscytuje. Chociaż „nagrodą w końcu jest praca, ponieważ nie jest ona regularna ani bezpieczna. A praca w moim wieku w musicalu iz Angelem Lasserem była dla mnie naprawdę darem”.

[¿Qué hacer en Alicante este finde? Ana Mena, Lola Índigo, Omar Montes y la Crida del Foc te llaman]

W dodatku zrobił to z postacią, którą uważa za „perłę” i „dostarczającą komedię, którą bardzo lubię”. i to jest Portas określa siebie jako „klauna od urodzenia, humor to sposób na życie”. To pozwoliło mu wydobyć więcej soku z postaci, która w filmie Stanleya Donena była głupim złoczyńcą.

Pamiętamy ją jako złoczyńcę w cudzysłowie, ponieważ się nie przystosowuje I starasz się, żeby bohaterowie filmu nie byli razem” – wyjaśnia Portas. Ale myśląc o tym, przygląda się wpływowi rewolucji technologicznych na zawód. Jest gwiazdą kina niemego, a jej głos nie jest standardowy, gdy kino zamienia się w dźwięk, więc ma problem, ponieważ nie pasuje do kanonów wymaganych przez hollywoodzkie kino”.

To zmusza Portasa do działania poprzez udawanie głosu, który nie należy do niego, aby rozśmieszyć widzów jeszcze bardziej. „I często pytają mnie, czy jest mi ciężko, gdy jest odwrotnie, Czasami naturalny głos jest bardziej skomplikowany, ponieważ głos Leny brzmi dla mnie naturalnie„, Śmieje się.

Unikaj tego, co nieprzyjazne

Wielokrotnie nagradzany Lamont, którego przykładem są Portas, podbija publiczność również ze względu na „Àngel nie lubi kreować niesympatycznych postaci i myślę, że mu się to udajePodejście, jakie dali Lenie, delikatne, ukazuje ją jako ofiarę tej nieoczekiwanej sytuacji, w której nie mogła nic zrobić. To bardziej naiwne niż cokolwiek innego ”- mówi aktorka.

Studium, z drugiej strony, nie jest niewinne w tej fantazji. I bawi się postacią, sprzedając fantazję, że aktorzy w rzeczywistości przeżywają tę samą historię miłosną, którą zwykle opowiadają na ekranach. Ta komiczna fabuła, wspomina Portas, nie jest daleko od dzisiaj.Przy tak wielu sprzedawanych parach nie wiemy, czy są produktem Albo sielanka służy do promocji, a jeśli się rozstają, to przynajmniej nie mówcie o tym w sieciach.

[El desliz de Aitana que confirma su ruptura con Miguel Bernardeau]

Odnosi się do strategii reklamowej stosowanej także w innych przypadkach. „Jak w przypadku orientacji seksualnej: nie muszę niczego wyjaśniać, ale przynajmniej tego nie wyjaśniam i nie pokazuję, ponieważ interesuje nas, czy jesteś gejem, czy heteroseksualistą” — proponuje inny aktualny przykład.

A to, co dzieje się z Lamontem w fikcji, prowadzi ją do ostatecznej medytacji nad zmianą, której musi doświadczyć, przechodząc od milczenia do mówienia. „Jest ofiarą technologii i dzieje się to również dzisiaj. Nie kupują jej głosu, ponieważ uważają, że jest nieprzydatny, a ona mówi dlaczego. Inni uważają, że nie warto”. To porównuje się doAktorki, które nie mają wielu obserwujących vs. te, które mają ich dużo. To nowe sposoby na sprzedaż. Jeśli jesteś aktorką i nie lubisz sprzedawać swojego życia ani nadrabiać zaległości albo…”.

Powiedziawszy to, Portas podkreśla to Śpiewać w deszczu „To rodzinny musical Udało nam się sprzedać wiele przepychu z lat 20. w HollywoodZe scenografią i kostiumami… ma komedię, historię miłosną i brutalne numery. Dlatego jest to klasyk”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *