Śledź z nami Nintendo Direct na Nintendo Switch na żywo i na wideo

Zbliża się wspaniały moment, kiedy Nintendo zaskoczy nas wszystkimi grami i grami wideo, które wyda w nadchodzących miesiącach. Zostanie wydany jutro, 15 czerwca Nintendo Direct znak E3 2021 Od 18:00 (czas na półwyspie hiszpańskim, możesz, Sprawdź harmonogram swojego kraju tutaj).

Podobnie jak w przypadku pozostałych konferencji, na VidaExtra zapewnimy najlepszą możliwą relację ze wszystkich informacji i nowości, które są stale ogłaszane. 40 minut planowania transmisji.

Dlatego zapraszamy do kontaktu Oficjalna strona wydarzenia gdzie możesz Obejrzyj transmisję na żywo Z naszymi komentarzami w czasie rzeczywistym. Ponadto będziemy również publikować wiadomości i wiadomości na naszej stronie internetowej Oficjalne konto na Twitterze, abyś mógł towarzyszyć nam z najwygodniejszego dla Ciebie miejsca.

Jeśli chodzi o nadchodzące gry wideo, kilka dni temu powiedzieliśmy wam, jakie mają gry Pojawia się więcej kart do głosowania jak również tych, którzy Chcielibyśmy zobaczyć. Niewątpliwie Metroid Prime 4 i Secuela de The Legend of Zelda: Breath of the Wild Syn Najbardziej oczekiwane tytuły Przez fanów Nintendo Switch.

Trzeba pamiętać, że Nintendo ostrzegało, że Nintendo Direct Skoncentrujesz się tylko i wyłącznie na grach i niczym więcej, więc prawdopodobnie będzie reklamować الإعلان Nowy model przełącznika Nintendo Żebrać trochę więcej. W każdym razie po Nintendo Direct pojawi się Nintendo Tree House z grami do niektórych tytułów pokazywanych podczas transmisji, więc czeka nas popołudnie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *