Śmieszne wideo Zlatana Ibrahimovica z Tiktokerem Xabim nie rozpowszechniło się w mediach społecznościowych.

Zlatan Ibrahimovic pochodzi z bycia mistrzem Włoch z AC Milan.

Zdjęcie: Piero Cruciatti/AFP/Getty Images

W ramach nowej strategii słynny tiktoker, Xabi Lam postanowił zaangażować słynnego szwedzkiego piłkarza Zlatana Ibrahimovica do swojego najnowszego filmu. Ten post wygenerował niezliczoną ilość komentarzy i do tej pory ma ponad 800 000 polubień, a należy zauważyć, że obie liczby były zaangażowane w materiał audiowizualny.

Pierwotnie, Film został nakręcony dla Tik Tok, jednak Zlatan i Lame udostępnili go również na Instagramie.. Warto zauważyć, że Tik Tok jest preferowaną siecią dla twórców treści na całym świecie i tak rozprzestrzeniają się kreacje, które pozwalają osobowościom mediów społecznościowych zarabiać pieniądze.

Kontekst wideo Zlatana Ibrahimovica i Xabiego Lama

Film audiowizualny z udziałem Xabiego Lama i Zlatana Ibrahimovicia ma już tysiące komentarzy i ponad 800 000 polubień.. W kontekście wideo widać, jak Lin denerwuje się kierowcą samochodu, który wykonuje znany niegrzeczny gest palcem, a przed tym faktem szwedzki gigant i światowa gwiazda futbolu występują w obronie senegalskiego tiktokera i działają jako jego ochroniarz.

Bardzo Tysiące komentarzy otrzymanych pod filmem ma charakter pozytywny, choć to tylko post rozrywkowy Ale ich bohaterami są znane i lubiane osobistości w świecie sportu i dzisiaj. Senegalska suma tiktokera wynosi obecnie 143,2 miliona osób na Twoim profilu i możesz pobrać łącznie 131 999 USD za każdy ze swoich sponsorowanych postów, Według recenzji Marca 2.0.

Ze swojej strony osoba uważana przez wielu za najlepszego szwedzkiego piłkarza w historii, Zlatan Ibrahimovic, ma na swoim profilu łącznie 55 milionów ludzi.

Przyszłość Zlatana Ibrahimovica

40-letni Zlatan Ibrahimovic wygrał pierwszą ligę w barwach AC Milan, a zespół przedłużył jego kontrakt mimo kontuzji.. Szwedzka gwiazda wraz ze swoim zespołem opuści mundialu po odpadnięciu w barażach z Polską pod wodzą Roberta Lewandowskiego.

Pożegnanie ze stadionami, ma nosić barwy AC Milan, Już w październiku zbliża się do ukończenia 41 roku życia i nie powiedział jeszcze ani słowa o emeryturze. Pewne jest, że po piłce nożnej portale społecznościowe mogą być opcją gwarantującą sukces.

Może Ci się spodobać
. W lepszej formie niż wielu: Ibrahimovic zaskakuje wszystkich imponującą sylwetką 40-latka [Foto]
. Eternal Zlatan: Ibrahimovic odnowił się z Milanem i będzie grał w piłkę nożną do 41 roku życia
. Ronaldinho wywołał poruszenie, gdy był w centrum handlowym w Ekwadorze w konkursie poświęconym jego karierze

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.