Sonitrón » MediaMarkt formalizuje utworzenie Tech Hub w Barcelonie

MediaMarkt poszukuje specjalistów Hub Tech w Barcelonie

28 października 2021

MediaMarkt Tech Hub w El Prat de Llobregat, Barcelona

MediaMarkt postanowił stworzyć plik Większa niezależna jednostka biznesowa I Sformalizowanie ukonstytuowania się hubu technologicznego Służyć całej grupie.

Ten ruch jest zgodny z doświadczeniem zdobytym po tym, jak w 2018 roku MediaMarkt Iberia rozpoczął proces cyfrowej transformacji i ogłosił uruchomienie centrum technologicznego.

ten Centrum Technologiczne, z siedzibą w Prat de Llobregat (Barcelona), jest podzielony Technologia rynku mediów. z nią ma na myśli Przyczynianie się do cyfrowej transformacji Grupy MediaMarkt Saturn Tworząc rozwiązania, które obsługują ponad 6 milionów klientów.

że to ambitny zakładCelem Barcelony jest zaspokojenie różnych potrzeb klientów na wszystkich rynkach, na których działa firma. Ten cel obejmuje Hiszpanię, Portugalię, Polskę, Włochy, Belgię, Holandię, Luksemburg, Szwajcarię, Węgry, Szwecję, Austrię i Turcję.

Obecnie projekt W ramach modelu operacyjnego, który grupa zaczęła wdrażać Do końca 2020 r. Ten model ma na celu utworzenie pliku Nowy sposób pracy w całej organizacji na poziomie międzynarodowym. Ponadto jego celem jest osiągnięcie bardziej efektywnej i operacyjnej struktury na poziomie grupy.

Postaw na cyfrową transformację

ten Centrum Technologiczne Zatrudnia 26 pracowników. Jednak po zaangażowaniu grupy w biurach w Barcelonie, Oczekuje się, że w pierwszej połowie 2022 r. w dziale będzie ponad 60 specjalistów.

Ten ludzki zespół przyczyni się do opracowania rozwiązań dla wszystkich obszarów organizacji. bardziej konkretnie, Będzie odpowiedzialny za obsługę sklepu internetowego i aplikacji firmowej. Będą również zapewniać wsparcie wewnętrzne w obszarach takich jak zasoby ludzkie, finanse, zakupy i usługi IT.

W celu objęcia 40 wakatów wynikających z dużego zaangażowania w: Centrum TechnologiczneI Otwarto proces selekcji. Zasadniczo szukamy profili, które mają doświadczenie i wiedzę Rozwój oprogramowania. Jest jednak kilka wakatów na stanowiska Format SAP i API, a także dla zespołu Zapewnienie jakości I Zarządzanie usługami.

Xavier Morejon, dyrektor Centrum Technologiczne Z MediaMarkt Saturn zapewnia: „To centrum wzmacnia zaangażowanie grupy w nasz kraj. Stąd od lat przyczyniamy się do cyfrowej transformacji grupy, wprowadzając nowe produkty i rozwiązania, które pozwoliły nam stać się rynkiem referencyjnym.” Dodaje: «Sukces projektu będzie w dużej mierze zależał od ludzi. Barcelona to zunifikowane centrum innowacji w Europie i Jesteśmy pewni, że przyciągniemy talent, którego szukamyi integrowanie profesjonalistów, którzy lubią wyzwania i pasjonują się technologią.”

*po więcej informacji: promocje.mediamarkt.es

Suntron

28.10.2021

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *