Sony ułatwi pobieranie zrzutów ekranu PlayStation 5 na telefon

Zrzuty ekranu PS% na smartfonie. (Zdjęcie: Wiadomości mobilne)

Sony Wygląda na to, że ułatwi to udostępnianie zrzutów ekranu z PlayStation 5 od niego Jednostka sterująca. Wygląda na to, że firma prowadzi plik Jak robić zrzuty ekranu i filmy na PS5 autoload w aplikacji PlayStation, Jednak wersja beta nie jest już dostępna.

Japońska firma rozpoczęła testowanie tej funkcji w swoim kraju i Kanadzie, gdzie była również dostępna w Który. J.U. Wtorkowa noc. Jednak nie można go już używać.

Kiedy funkcja była dostępna po raz pierwszy, można było skonfigurować kilka ustawień, aby działała lepiej.

Najpierw trzeba było otworzyć opcję Galeria mediów w PS5które można znaleźć przechodząc do menu Gryi przewiń do ikony biblioteka gierKliknij i przewiń, aż znajdziesz opcję.

Po otwarciu aplikacji pojawia się komunikat z opcją Włącz automatyczne pobieranie.

Ten komunikat zostanie teraz wyświetlony, aby umożliwić automatyczne przesyłanie przechwyconych obrazów do aplikacji PlayStation.  (Zdjęcie: laSexta)
Ten komunikat zostanie teraz wyświetlony, aby umożliwić automatyczne przesyłanie przechwyconych obrazów do aplikacji PlayStation. (Zdjęcie: laSexta)

Jednak zrzuty ekranu, które można było wykonać po aktywacji funkcji, nie pojawiły się od razu w aplikacji mobilnej Play Station w mobilny; pierwszy, Trzeba było ręcznie wymusić zamknięcie aplikacji.

Po ponownym otwarciu pojawił się komunikat ostrzegający, że Zaczną się pojawiać wszystkie zrzuty ekranu zrobione na PS5. Aby zobaczyć je w aplikacji, Musisz wykonać następujące czynności:

1. Najpierw trzeba było dotknąć ikony biblioteka gier na pasku nawigacyjnym (obok lupy).

2. Następnie dotknij połowy.

3. Tylko wtedy Wszystkie zrzuty ekranu zrobione na PS5 mogą być widoczne Dzięki włączonej opcji automatycznego pobierania.

Aplikacja PlayStation.  (Zdjęcie: Wandal)
Aplikacja PlayStation. (Zdjęcie: Wandal)

Różne metody używane na zrzutach ekranu na PS5

W przeszłości robienie zrzutu ekranu PS5 było bardzo żmudnym procesem. Było to powszechnie stosowane rozwiązanie Wyślij zrzut ekranu do znajomego za pośrednictwem czatu grupowego.

Spowodowało to, że pojawiły się w aplikacji jako część czatu grupowego, Ale zwykle oznacza to powiadomienie przyjaciela, dlaczego wysyłasz mu losowe zrzuty ekranu.

Zdjęcia można również przenieść na dysk USBale ta opcja oznacza, że ​​musisz także usunąć je z dysku, aby dodać je do biblioteki zdjęć lub witryny strumieniowej. portale społecznościowe.

Więc na pewno jest Nowa funkcja automatycznego pobierania jest znacznie prostsza Wszyscy użytkownicy spodziewają się, że wkrótce znów będzie działał, i być dostępne dla publiczności.

Czat grupowy PS5.  (Zdjęcie: PlayStation)
Czat grupowy PS5. (Zdjęcie: PlayStation)

Sony wyda film stworzony za pomocą PlayStation Tools

Wszystko wskazuje na to, że Dreams wróciło do życia i to nie tylko w rękach użytkowników, skoro Sony Pictures Classic, firma macierzysta PlayStation, Zapowiedziano film animowany „Podróż zimowa”.

Film zostanie częściowo wyprodukowany przy użyciu narzędzia do tworzenia gier „Sny”, Cóż, zgodnie z International Media Deadline, film połączy żywych aktorów z CGI (efekty komputerowe) i ręcznie rysowaną animacją.

zimowa wycieczka.  (Zdjęcie: Wandal)
zimowa wycieczka. (Zdjęcie: Wandal)

Spektakl będzie oparty na zbiorze 24 piosenek Franza Schuberta, opowiadającym historię poety, który w 1812 roku wyrusza na przygodę.

film Nie ma jeszcze daty wydaniachociaż oczekuje się, że kręcenie zdjęć rozpocznie się w czerwcu we Wrocławiu, w którym wystąpią tacy aktorzy jak Jan Malkovich s Jason Isaacsangielskiego aktora, który grał Lucjusza Malfoya w Harrym Potterze, więc jego wydanie zajmie dużo czasu.

Jason Isaacs (po prawej postać w Harrym Potterze jako Lucjusz Malfoy).  (Zdjęcie: Potterandmore.com)
Jason Isaacs (po prawej postać w Harrym Potterze jako Lucjusz Malfoy). (Zdjęcie: Potterandmore.com)

Czytaj:

Najłatwiejszy sposób generowania kodów QR dla użytkownika Telegram, kanału lub postu grupowego
Android: możesz zaplanować tryb ciemny, aby oszczędzać baterię na swoich urządzeniach
Dowiedz się wszystkiego o ASMR, internetowym trendzie, który łączy motywy seksualne, zaburzenia snu i nie tylko

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.