Splinter Cell będzie miał historię „przepisaną i zaktualizowaną”

Pożegnaliśmy się z 2021 r. zapowiedzią Remake Splinter Cell za pomocą Ubisoft Toronto i dla PS5A Xbox Series X | s s komputer Przynajmniej, ale wygląda na to, że będzie miał historię.Przepisane i zaktualizowaneDla dzisiejszej publiczności.

Już kilka miesięcy temu spodziewałam się tego wcześniej Informacje od znanego insidera A ponieważ jest jej Ubisoft zaktualizował markę Splinter Cell Wśród tych samych plotek.

Teraz została otwarta nowa oferta pracy w tym samym kanadyjskim studiu Nowa oferta pracy od Ubisoft Gdzie komentują nad postawą i odpowiedzialnością wobec badania.

wideo

Splinter Cell – Przyczepa

Ubisoft Toronto to jedno z najważniejszych studiów deweloperskich w Ubisoft, zatrudniające utalentowanych programistów z całego świata.

Tworzymy światy i opowiadamy historie, które angażują, inspirują i stanowią wyzwanie, a od otwarcia w 2010 roku uruchomiliśmy innowacyjne projekty najbardziej znanych marek Ubisoft.”.

To pierwszy opis badania, w którym wymieniono niektóre adresy IP Zabójca doktrynyA Far cryA obserwuj psyA za honor s Odłamek celi Toma Clancy’ego.

Zostały niedawno zwolnione daleko 6 A pierwszy adres IP, nad którym pracowali, to Starlink: Bitwa pod Atlasem. W 2013 roku objął kierownictwo Czarna lista torrentów Splinter I mają już w rękach ekscytującą mapę drogową.

Praca w Ubisoft Toronto przy Splinter Cell Remake

Przebudowujemy Splinter Cell, jednocząc zespół pasją, przywództwem, szacunkiem i trójogniskowymi okularami. To okazja, by stać się częścią cennej serii przebudowanej przy użyciu silnika Ubisoft Snowdrop.

[…] Zachowując serce doświadczenia Splinter Cell’, powtarzali, kto? Ubisoft Toronto. Studio szuka pisarza, ale już przewiduje to w następnej grze.

Wykorzystując pierwszą grę Splinter Cell jako bazę, przepisujemy i aktualizujemy historię dla współczesnego odbiorcy.

Chcemy zachować ducha i motywy oryginału, odkrywając nasze postacie i nasz świat, aby uczynić go bardziej autentycznym i wiarygodnym.”.

Ubisoft Toronto twierdzi, że „Jako scenarzysta dołączysz do zespołu studia i opowiadania historii, aby pomóc w stworzeniu spójnego i konkurencyjnego doświadczenia dla nowej publiczności fanów Splinter Cell.”.

Najlepsze akcesoria do PS5, które możesz kupić

To najlepsze akcesoria, jakie możesz kupić, jeśli masz już PlayStation 5 i chcesz jak najlepiej z niego korzystać.

Zobacz listę

The Ubisoft Studio Znajdź kogoś, kto może wysyłać wiadomości tekstowe na czacie VO, w tym czaty na szczekanie i czaty z NPC.

Jest całkiem jasne, że plik Pokazać Od Ubisoft wyjaśnia chęć zespołu do pracy nad tym nowa edycja drzazgi.

Niedawno uruchomione Nasza ostatnia część 1 Jak Remake oryginalnej gry autorstwa Naughty DogChociaż zostawiamy Cię na tej liście 10 gier, które wymagają przeróbki bardziej niż The Last of Us.

The nowa edycja drzazgi przez Ubisoft Toronto dla Play StationA X-BoxA komputer Inne platformy mogą w tej chwili nie mieć daty premiery ani innych potwierdzonych szczegółów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.