Środkowy obrońca Xavi Frisquet, pierwszy transfer do siatkówki Pamsa Teruel

Piłka nożna we wtorek ogłosiła swoją nazwę, Pamsa Teruel Pierwszy transfer na sezon 2023-2024. To smakołyki ze środka Chaffee Frisket. „Jest najwybitniejszym zawodnikiem w swoim zespole w zeszłym sezonie i dzięki temu zamykamy drużynę na środkowej pozycji obrońcy i tworzymy tę wielką barierę. Nasz potencjał w środku będzie bardzo wysoki” – podkreśla klub w prasie uwolnienie.

Urodzony w Tarragonie, Fresquet -2,00m – sięga od Volleyball PalmaGdzie podpisał wybitny kurs. Przez dwa lata trenował siatkówkę w ramach wysokowydajnego programu Bloom, potem przez trzy sezony wskakiwał do stałego zespołu w Palencia, a przed przyjściem do Palmy rozegrał pięć turniejów w CV Sant Pere i Sant Pau.

Zawodnik był mistrzem niezależnych reprezentacji narodowych i w ubiegłym roku zajął drugie miejsce w klubowych mistrzostwach Hiszpanii w kategorii młodzieżowej. Ponadto został wybrany najlepszym środkowym obrońcą w przedmeczowych mistrzostwach Europy Wybór hiszpański Poniżej 20 lat w Polsce 2022 i zakończył zawody jako król strzelców.

Turolense nadal tworzy zespół, którym Maxi Torcello będzie zarządzał przez kolejny rok. Ciągłość odbiornika jest już gwarantowana Emilia Fernandeza; Półka na książki Aarona Jamesa, kapitan drużyny Aragonii z ponad 150 występami, ubrany w pomarańczową koszulkę; seter Robina Laurentiego i środkowy Victora Mendesa i Axela Telleza.

Ponadto podmiot kierowany przez Carlosa Ranerę potwierdził swój powrót do Europy zaledwie rok po swojej ostatniej przygodzie w kontynentalnej rywalizacji. PAMSA weźmie udział w CEV Challenge Cup Zająwszy trzecie miejsce w męskiej Premier League, międzynarodowa obecność gwarantuje wsparcie instytucjonalne.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *