Środkowy obrońca Xavi Frisquet, pierwszy transfer do siatkówki Pamsa Teruel

Środkowy obrońca Xavi Frisquet, pierwszy transfer do siatkówki Pamsa Teruel

Piłka nożna we wtorek ogłosiła swoją nazwę, Pamsa Teruel Pierwszy transfer na sezon 2023-2024. To smakołyki ze środka Chaffee Frisket. „Jest najwybitniejszym zawodnikiem w swoim zespole w zeszłym sezonie i dzięki temu zamykamy drużynę na środkowej pozycji obrońcy i tworzymy tę wielką barierę. Nasz potencjał w środku będzie bardzo wysoki” – podkreśla klub w prasie uwolnienie.

Urodzony w Tarragonie, Fresquet -2,00m – sięga od Volleyball PalmaGdzie podpisał wybitny kurs. Przez dwa lata trenował siatkówkę w ramach wysokowydajnego programu Bloom, potem przez trzy sezony wskakiwał do stałego zespołu w Palencia, a przed przyjściem do Palmy rozegrał pięć turniejów w CV Sant Pere i Sant Pau.

Zawodnik był mistrzem niezależnych reprezentacji narodowych i w ubiegłym roku zajął drugie miejsce w klubowych mistrzostwach Hiszpanii w kategorii młodzieżowej. Ponadto został wybrany najlepszym środkowym obrońcą w przedmeczowych mistrzostwach Europy Wybór hiszpański Poniżej 20 lat w Polsce 2022 i zakończył zawody jako król strzelców.

Turolense nadal tworzy zespół, którym Maxi Torcello będzie zarządzał przez kolejny rok. Ciągłość odbiornika jest już gwarantowana Emilia Fernandeza; Półka na książki Aarona Jamesa, kapitan drużyny Aragonii z ponad 150 występami, ubrany w pomarańczową koszulkę; seter Robina Laurentiego i środkowy Victora Mendesa i Axela Telleza.

Ponadto podmiot kierowany przez Carlosa Ranerę potwierdził swój powrót do Europy zaledwie rok po swojej ostatniej przygodzie w kontynentalnej rywalizacji. PAMSA weźmie udział w CEV Challenge Cup Zająwszy trzecie miejsce w męskiej Premier League, międzynarodowa obecność gwarantuje wsparcie instytucjonalne.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *