Straszny skandal między Barbie Selenzi i El Polaco podczas sesji zdjęciowej w La Academia – Ghent Online

Chociaż wydaje się, że wszystko między nimi dobrze się układa Barbie Selenzi s PolskiePara, która pojawiła się w poniedziałek, by zrobić im zdjęcia, dotyka nowy kryzys akademia, Konkurs, który zorganizował Marcelo Tinelli Który będzie podwójny.

Niesamowite było to, że rodzice April przyjechali osobno. Jak potwierdził El Polaco w telefonie komórkowym dla Musisz to zobaczyć „Nie będą już razem.

„Rozstaliśmy się na zawsze… Ona będzie dla mnie największą miłością mojego życia i będę ją kochać całym sercem. Kiedy to się skończy, to koniec. Czuję się smutny, ponieważ chciałem założyć rodzinę i starałem się być szczęśliwy ”. Artysta przyznał.

Chociaż przy tej okazji Barbie całkowicie zaprzeczyła wydarzeniu i wysłała wiadomość do kierowcy Denise Dumas Aby dać swoją kopię: „Zostawiła mnie stojącego, schludnego i noszącego zdjęcie” Więc piosenkarz dodał: – Kocham ją całym sercem, ale gdyby mi nie powiedziała, że ​​muszę jej szukać, jak chcesz, żebym poszedł?.

Barbie i El Pollako z Little April.

Ze strony jego dziennikarza Angel de Brito, W twoim programie Aniołowie poranni Z domu dodał również informacje, które posiadał. Zapytałem go, a on mówi: „Jesteśmy oddzieleni”. Zapytałem ją, a ona mówi: wszystko w porządku, nie jesteśmy rozdzieleni. ”

Prawda jest taka, że ​​para nie przeżywa swoich najlepszych chwil i będzie musiała codziennie widywać się na próbach widowiskowych. Są także rodzicami bardzo małego dziecka.

Czy ujawnią problemy w związku w sądzie?

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

Komentarze

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *