Straszny skandal między Barbie Selenzi i El Polaco podczas sesji zdjęciowej w La Academia – Ghent Online

Chociaż wydaje się, że wszystko między nimi dobrze się układa Barbie Selenzi s PolskiePara, która pojawiła się w poniedziałek, by zrobić im zdjęcia, dotyka nowy kryzys akademia, Konkurs, który zorganizował Marcelo Tinelli Który będzie podwójny.

Niesamowite było to, że rodzice April przyjechali osobno. Jak potwierdził El Polaco w telefonie komórkowym dla Musisz to zobaczyć „Nie będą już razem.

„Rozstaliśmy się na zawsze… Ona będzie dla mnie największą miłością mojego życia i będę ją kochać całym sercem. Kiedy to się skończy, to koniec. Czuję się smutny, ponieważ chciałem założyć rodzinę i starałem się być szczęśliwy ”. Artysta przyznał.

Chociaż przy tej okazji Barbie całkowicie zaprzeczyła wydarzeniu i wysłała wiadomość do kierowcy Denise Dumas Aby dać swoją kopię: „Zostawiła mnie stojącego, schludnego i noszącego zdjęcie” Więc piosenkarz dodał: – Kocham ją całym sercem, ale gdyby mi nie powiedziała, że ​​muszę jej szukać, jak chcesz, żebym poszedł?.

Barbie i El Pollako z Little April.

Ze strony jego dziennikarza Angel de Brito, W twoim programie Aniołowie poranni Z domu dodał również informacje, które posiadał. Zapytałem go, a on mówi: „Jesteśmy oddzieleni”. Zapytałem ją, a ona mówi: wszystko w porządku, nie jesteśmy rozdzieleni. ”

Prawda jest taka, że ​​para nie przeżywa swoich najlepszych chwil i będzie musiała codziennie widywać się na próbach widowiskowych. Są także rodzicami bardzo małego dziecka.

Czy ujawnią problemy w związku w sądzie?

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

Komentarze

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *