Sukces i zwycięstwo Pedro Kaczyna gwarantujące awans do drugiej rundy w Polsce

Sukces i zwycięstwo Pedro Kaczyna gwarantujące awans do drugiej rundy w Polsce

Pedro Cachin z Kordoby Dziś w poniedziałek zakwalifikował się do 1/8 finału zawodów Szczecin Challenger Championship w Polsce, pokonując w pierwszym meczu Hiszpana Daniela Rincona 6:2, 6:4.

Urodzony w Belleville Pedro Cachin, zajmujący 79. miejsce w światowych rankingach, po godzinie i 12 minutach walki pokonał Hiszpana Daniela Rincona (198).

Drugie miejsce w polskich zawodach Kashin zmierzy się ze zwycięzcą drugiej rundy pomiędzy Włochem Andreą Pellegrino (221) a Słowakiem Jozefem Kovalikiem (208).

Ogromny punkt zdobyty przez Pedro Cachina nad Rinconem

Więcej Argentyńczyków w Polsce

Szczeciński turniej w głównej drabince ma dwóch innych Argentyńczyków: Federico Correa z Rosario i Facundo Díaz Acosta z Buenos Aires, którzy obaj wystąpią jutro.

Vivo Correa (96) zmierzy się jutro z Niemcem Henrym Squirem (264), a Diaz Acosta (99) zmierzy się jutro z Austriakiem Lukasem Neumayerem (217).

Mistrzostwa Szczecin Challenger odbędą się w Polsce na kortach ziemnych, a całkowita pula nagród wyniesie 145 000 euro.

Novak Djoković w US Open

Krążki argentyńskie w rozgrywkach 2023

W tym roku argentyńscy tenisiści wygrali 14 turniejów Challenger, które są kolejnymi najważniejszymi w rankingu ATP.

Facundo Díaz Acosta został mistrzem w Savannah w USA, w Oeiras w Portugalii i Mediolanie we Włoszech; Juan Manuel Cerundolo podnosił trofeum dwukrotnie, zarówno na obiektach Hakoa Maritime Club w Tigre, a Mariano Navone również dwukrotnie świętował: w Poznaniu w Polsce i w Santa Fe w Argentynie.

Francisco Comesagna z Mar del Plata zdobył także dwa tytuły w Vicenzy we Włoszech i Libercu w Czechach.

Pozostałe pięć tytułów zdobyła Andrea Colarini w Piracicaba w São Paulo w Brazylii; Federico Correa w Concepcion, Chile; Thiago Agustín Terante w Morelos w Meksyku; Federico Delbonis w Cali w Kolumbii i Gennaro Alberto Olivieri w Santo Domingo na Dominikanie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *