Systemy szkoleniowe i symulacyjne Saaba poprawiają skuteczność bojową żołnierzy z Ameryki Łacińskiej – México Aeroespacial

Saab ma rozległe doświadczenie we współpracy i innowacjach z klientami w Ameryce Łacińskiej i za granicą. Rozwijanie wzajemnie korzystnych projektów współpracy przemysłowej w krajach, w których prowadzi działalność, jest jej modelem biznesowym i istotną częścią jej sukcesu. Przykładem tego jest jego schemat treningowy i
Symulacje, które wyróżniają się dostosowywaniem do specyficznych potrzeb sił zbrojnych Ameryki Łacińskiej i świata oraz poprawianiem ich gotowości na obecne i przyszłe zagrożenia.

W Brazylii Saab od prawie dwóch dekad dostarcza brazylijskim siłom zbrojnym systemy do bezpośredniego szkolenia i symulacji siły w sile. Kontrakty obejmują szkolenie wojsk lekkiej piechoty z wykorzystaniem symulatora lasera jednokierunkowego BT47 oraz wiertarki
Siły pancerne i zmechanizowane, wykorzystujące zaawansowany system BT46. Z kolei w 2021 roku Saab podpisał trzy duże kontrakty dla Centrum Szkolenia Bojowego (CTC), demonstrując wiodącą pozycję na rynku jako globalnego dostawcy bezpośredniego wsparcia i zdolności szkoleniowych dla sił lądowych. Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, Armia Holenderska i Siły Zbrojne RP są wyposażone w rozwiązania szkoleniowe Saaba, które są kompatybilne z NATO i innymi sojusznikami, zapewniając im najbardziej realistyczne szkolenie dostępne na rynku.

Dzięki bezpośrednim szkoleniom klientów w ponad 25 krajach na całym świecie, rodzina korzystająca z rozwiązań szkoleniowych Saaba stale się powiększa, co stawia firmę w wyjątkowej pozycji umożliwiającej rozwój w regionie Ameryki Łacińskiej.

Gracz: Specjalne potrzeby
Ten system, zwany systemem ćwiczeń z bronią i manewrowaniem (GAMER), można łatwo skonfigurować w celu dostosowania go do konkretnych potrzeb. Oznacza to, że armia, siły specjalne, policja i inne jednostki mogą zacząć od mniejszego schematu szkolenia, a następnie w razie potrzeby zwiększyć liczbę uczestników i role.

System GAMER opiera się na szkoleniu bojowym i strzeleckim, a inne pakiety szkoleniowe miejskie, medyczne, nuklearne, radiologiczne, biologiczne, chemiczne (CBRN) i improwizowanych ładunków wybuchowych (IED) można łatwo dodawać.

Różne jednostki mogą trenować razem lub osobno. GAMER zapewnia potężne narzędzia do analizowania wydajności jednostek i jednostek. Jego modułowość i skalowalność są niezbędne. Jednostka biznesowa Szkolenia i Symulacje składa się z inżynierów i naukowców, wielu z doświadczeniem wojskowym, którzy poświęcają się dostarczaniu technologii i wydajności, aby nasi klienci mogli sprostać wyzwaniom dnia dzisiejszego i przyszłości.

W Argentynie system GAMER już działa, a także zainstalowano wstępną pojemność dla symulatorów Saaba. Tym samym celem firmy jest pogłębianie tej więzi poprzez udzielanie wsparcia siłom zbrojnym.


You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *