Te koncepcje Samsung Galaxy S22 Ultra sprawią, że będziesz marzyć o kolejnym smartfonie Samsung klasy premium

Społeczność wyobraża sobie przyszłość Samsunga Galaxy S22.

Pomimo tego, że nie tak dawno Samsung Twoje nowe urządzenia Galaxy S21A Prawda jest taka, że ​​świat technologii się nie kończy.

Jest jeszcze wystarczająco dużo, by poznać wszystkie szczegóły przyszłego Samsunga Galaxy S22, choć nie ma wątpliwości, że jeśli istnieje aktywna społeczność, to jest to Samsung. Tak bardzo, że dzisiaj Jest wiele pokazów, filmów i zdjęć Jak użytkownicy chcieliby, aby wyglądał przyszły terminal Samsunga. Przyjrzyjmy się im.

Społeczność wyobraża sobie przyszłość Samsunga Galaxy S22 i to jest niesamowite

To może być Samsung Galaxy S22 i naprawdę go kochamy.

Broker LetsGoDigital Wyobraziłem sobie, jak mógłby wyglądać futurystyczny Samsung Galaxy S22 i szczerze mówiąc, bardzo nam się spodobał.

Jak widać jest to stacja o bardzo eleganckich liniach (podobnie jak jej poprzednicy), doskonała i bardzo duża, Chociaż tym razem Galaxy S22 będzie kompatybilny z S-PenA Coś podobnego do Samsunga Galaxy Note.

Jeśli chodzi o ekran, zobaczymy, że urządzenie wykorzystuje cały interfejs, dzięki czemu nie mamy pęknięcia ani dziury w ekranie, Ale aparat do selfie będzie na dole ekranu. Naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie.

Ale tam, gdzie w tym roku pojawiły się niespodzianki, będzie dział obrazowania mobilnego. tym razem Samsung współpracował z Olympusem Jak głoszą plotki, będzie miał aparat o rozdzielczości do 200 megapikseli.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Olympus to jedna z najważniejszych marek na rynku aparatów, a więc współpraca obu firm Od teraz może sprawić nam wiele niespodzianek.

Samsung został pozycjonowany na własne zasługi, jako Najważniejsza obecnie firma telefonii komórkowej. Nie tylko terminale z najwyższej półki podbiły użytkowników i ekspertów, ale także jego średni/niski zakres z ogólną sprzedażą Galaxy A.

Krótko mówiąc, jeśli 2021 to naprawdę dobry rok dla Samsunga, 2022 mógłby być lepszy A jednym z największych winowajców będzie prawdopodobnie futurystyczny Galaxy S22.

Powiązane tematy: telefony komórkoweA SamsungA Samsung Galaxy

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *