To już wszystkie szczegóły konkursu

To już wszystkie szczegóły konkursu

kocham cię Będzie to piosenka, którą 12-letnia Sandra Valero będzie mistrzynią na scenie w Nicei, reprezentując Hiszpanię.

Na konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj, w środę Telewizory Francjaorganizatorzy Eurowizja Juniorów 2023 Ujawniono więcej szczegółów na temat Festiwalu Dziecięcego w jego 21. edycji. Jest już dzień i godzina tego spotkania: W najbliższą niedzielę 26 listopada o godzinie 16:00zostało zgłoszone RTVE To oświadczenie.

W zeszłym roku transmisję filmu obejrzało ponad 33 miliony widzów Eurowizja Juniorów. W 2023 r. uczestniczy łącznie 16 krajów: Albania, Armenia, Gruzja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Polska, Portugalia, Hiszpania, Ukraina, Wielka Brytania i Estonia. Dla tego ostatniego będzie to pierwszy występ na Festiwalu Dziecięcym.

„Bohaterowie” przyszłości

Menedżer ds. rozrywki Telewizja francuska Szef delegacji francuskiej, Aleksandra ReddyPodkreślił, że jednym z celów wydarzenia jest przyczynienie się do odkrywania młodych talentów na całym kontynencie: „Bogactwo naszej kultury bardziej niż kiedykolwiek stanowi niezwykłą siłę, która pozwala na dalsze jednoczenie Europy”. Eurowizja JuniorówPowiedział, że jest to wydarzenie zasługujące na całą uwagę, ponieważ gromadzi nowe pokolenia Europejczyków. Podkreślił, że „to oni będą mieli rozwiązania na przyszłość, to oni będą wprowadzać innowacje i budować świat”.

Idea ta nawiązuje do hasła festiwalu, Bohaterowie. Słowo, które według Reeda ma większy sens niż kiedykolwiek: „Doda skrzydeł młodym ludziom, którzy ich potrzebują, przekaże dobrą energię chłopcom i dziewczętom, którzy wciąż rosną i kształtują się, doda im pewności siebie .” Z tym motywem nawiązana będzie także scenografia, w której wystawa w kształcie skrzydła ma budzić „chęć latania, tworzenia i wyobrażania sobie”.

Prezenterzy

Oliviera Maine’a I Laurie Thielman Poprowadzą wydarzenie na scenie. Minnie już dostarczona Eurowizja Juniorów W Paryżu dwa lata temu z delegacją Telewizja francuska Opisuje tego nadawcę i aktora jako „najbardziej angielskiego z Francuzów”. Ze swojej strony Thilermann została Miss Francji 2011, a w ostatnich latach stała się symboliczną twarzą francuskiej telewizji, prezentując wydarzenia muzyczne takie jak Muzyka triumfuje I Festiwal Muzyczny.

Poza tym com.tiktoker Owinia Przez całą ceremonię będzie ambasadorką cyfrową w mediach społecznościowych. Mając ponad sześć milionów obserwujących, stał się punktem odniesienia dla nowego pokolenia młodych ludzi. Będzie także towarzyszył przedstawicielom różnych krajów w Green Roomie, czyli pomieszczeniu, w którym spotykają się artyści i delegacje.

Wreszcie głosy we Francji na ten temat Eurowizja Juniorów To będą ci dziennikarze Stefana Byrne’a I piosenkarz Carla Lazzari. Obaj będą komentatorami tego wydania.

Sandra Valero, przedstawicielka Hiszpanii

kocham cię To będzie ta piosenka Sandra Valero12-letnia, będzie bronić się na scenie Eurowizja Juniorów W Nicei. Następny 3 października.. RTVE Piosenka zostanie opublikowana, a wiadomość o kandydaturze Hiszpanii zostanie ogłoszona podczas najbliższej konferencji prasowej Zagraj w RTÉ.

kandydat francuski

Telewizja francuska Przedstawił także reprezentanta Francji, który spróbuje pójść w jego ślady Lisandro W Armenii przez prawie rok i ponownie będę walczył o zdobycie małego kryształowego mikrofonu. On jest Zosia Klosor13-letnia młoda artystka, znana z charakterystycznych piosenek i współpracy z innymi francuskimi artystami, która dotarła do półfinału w Dzieciaki Głosu Mając zaledwie 9 lat.

Zoe wykona piosenkę Klątwa. Jest to piosenka, którą delegacja francuska definiuje jako „kolorowy disco pop” i która, jak mówią, reprezentuje zwycięstwo: „Zoe śpiewa dla wszystkich chłopców i dziewcząt, którzy byli ofiarami znęcania się we Francji i na całym świecie. To jest zwycięstwo wrażliwych wobec zawistnych i prześladowców.” Klątwa „To jasny hymn, który jednoczy ludzi i daje im nadzieję”.

Według standardów

Projekt zaufania

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *