To najnowsze produkcje od Netflix, HBO Max, Prime Video, Movistar…

the Platformy oferujące treści przesyłane strumieniowo Odnawiają swój katalog praktycznie co tydzień, a jeśli masz wątpliwości, który serial lub film obejrzeć, zawsze warto rzucić okiem na nowe treści oferowane przez platformy takie jak Netflix, HBO Max, Prime Video czy Movistar oferowanych w ich katalogach.

Tym samym na scenie pojawia się nowy sezon „El Pueblo” czyli „Cudowna pani Maisel”, miniserialu o zniknięciu wpływowej postaci w Polsce Dokument o dziedzictwie Margaret Thatcher Lub nowy serial znaleziony na Netflix. Seriale, filmy i filmy dokumentalne pojawiają się jako newsy, a niektóre z nich staramy się dopasować do platformy premierowej.

Najnowsze premiery w serwisie Netflix

Obsesja: William Farrow, szanowany londyński chirurg, ryzykuje swoje małżeństwo, rodzinę i reputację, rozpoczynając namiętny romans z narzeczoną swojego syna Guya, Anną Barton. Problem polega na tym, że atrakcyjność ustępuje miejsca miłości, a to komplikuje sprawy. Anna robi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać oba związki i zachować swój sekret, ale stara się zachować to, co ma z Jayem, ale prawda zawsze wychodzi na jaw i ktoś zostanie zraniony.

Mężczyzna z FlorydyKiedy były policjant wraca do swojego rodzinnego miasta na Florydzie, aby spróbować znaleźć dziewczynę uciekającego gangstera, to, co powinno być szybką misją, staje się epickie.

The Kardashians (serial dokumentalny – sezon 13): Ta dziwna rodzina wciąż dostosowuje się do zaręczyn Roba i Chyny, Kim nieświadomie dręczy Kris po tym, jak pomogła Caitlyn przygotować się do ESPY Awards, a Khloé fantazjuje o zdobyciu cycków.

Inne premiery:

Kryptonim, Polska (film)

Pościg policyjny: Zamach bombowy podczas maratonu bostońskiego (serial dokumentalny)

– Celeste Barber: Dobra, dzięki (Monolog)

Twoja teściowa, która cię urodziła (seria – sezon drugi)

Alex Schwarzer: Droga zbawienia (seria)

Dziecko szefa: Powrót do kołyski (seria)

– Plener (film)

– Zjawiska (film)

Ucieczka królowej (film)

Siedmiu królów musi umrzeć (film)

– Alternatywny (ciąg)

-Królowa (seria)

Dwa metry od ciebie (film)

– Opactwo Downton: Film (film)

Bogate kobiety z Beverly Hills (serial dokumentalny – sezon 8)

Najnowsze wydania w Prime Video

Miasto (sezon 4): Ostatni sezon tego serialu wyprodukowanego przez Mediaset, który opowiada o życiu grupy mieszkańców miasta, którzy postanawiają rozpocząć nowe życie w Peñafría, pozornie opuszczonym miasteczku w Syrii.

Wspaniała pani Maisel (Sezon 5): Nowy i ostatni sezon walk Midge Maisel o zdobycie przyczółka jako autorka komiksów pod koniec lat 50. w Nowym Jorku.

Najnowsze premiery na Disney+

Przywrócenia z Jeremym Rennerem: Jeremy Renner współpracuje z ekspertami budowlanymi, aby wycofać z eksploatacji duże pojazdy rządowe i ponownie wykorzystać je jako „fajne kreacje”, które służą dzieciom w społecznościach na całym świecie.

Wszystko dobrze: Jest to historia Pedra, młodego studenta prawa, który marzy o sukcesie w świecie muzyki. Przez czysty przypadek Pedro spotyka Anę, a z nią u jego boku droga do sławy wydaje się możliwa, ale wkrótce Pedro będzie musiał wybrać między realizacją marzenia o sukcesie a życiem pełnym muzyki i dobrych uczuć z Aną.

Inne premiery:

– Przedstawia Rapcaviar (serial dokumentalny)

Ostatnia gra (seria)

– DuckTales (seria dla dzieci – sezon 3)

Pandora: Under Heaven (seria)

– Kardashian Special: Kourtney & Travis: Dopóki śmierć nas nie rozłączy (dokument)

Ostatnie premiery w HBO Max

Ponownie Alicja (miniserial): Zniknęła dwójka nastolatków. Kiedy jedna z nich, znana influencerka Alicia, po roku nagle wraca do domu, zamiast odpowiedzi zaczynają ją dręczyć niewygodne pytania.

Barry’ego (Sezon 4): Serial z Billem Haderem w roli głównej kończy się w kwietniu przyszłego roku. Barry będzie nadal walczył o pozostawienie swojej przeszłości pełnej przemocy, mimo że nie będzie to tak łatwe, jak myślał.

Najnowsze wydania w Movistar

Thatcher, Dziedzictwo żelaza (Dokument): Kochana przez jednych i znienawidzona przez innych Margaret Thatcher nie pozostawiła nikogo obojętnym. Ktokolwiek był premierem Wielkiej Brytanii i pierwszą kobietą na tym stanowisku, pozostawił niezatarty ślad w kraju. Jego kariera jest analizowana w tym dokumencie.

Szpieg wśród przyjaciół: Serial szpiegowski, którego akcja toczy się w Londynie w 1963 roku. Kariera Nicholasa Elliotta, słynnego agenta brytyjskiego wywiadu, przybiera obrót, gdy otrzymuje nowe zadanie, by pilnować Kima Philby’ego, jednego z jego najlepszych przyjaciół i współpracowników z zawodu. Jego przełożeni podejrzewają, że Kim mógł pracować dla KGB od ponad 20 lat.

Inne premiery:

Wyznania zabójcy (film)

– Detektyw Knight: Bez litości (film)

– Stan Unii 2 (seria)

– Zbuntowana Cesarzowa (film)

– Wiercenie w Arktyce (dokument)

– Moda na nowo (film dokumentalny)

– Nie (film)

Nieznajomy w naszym łóżku (film)

– Święci zbrodniarze (film)

– Fasil (film)

– Denzel Washington w akcji (dokument)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *